Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
Arkadaşlar yoğunluk oluyor diye devlet düzenleme yaptı herkesin kimlik son rakamı sırasına göre ödeme günleri yapılıyor artık herkes yazan tarihte alabilecek

kartalite1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
608
93
Ben aldm.simdi ptt den ilk kez aliyorm 850 yatmis bereket versin
Bu saatte ptt de hic sira yoktu girdigim an aldm sansa :D

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
Aklıma takılan benim 31 araliga attın bizi cumartesi günü PTT kapalı :) geçen aylarda başıma geldi PTT kartı verdiler çekemedim çok ilginçtir bankamatik PTT bankamatik vermedi girdim PTT den çektim aynı durum olursa cumartesi günü napcaz şimdi biz 😂 onu düşünüyorum bende yarın yokliyacam vallaha şubeden filen ne olur ne olmaz 😂

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Yazık devletimiz yardım yapıyor bunlar o para ile kumar oynuyor.
Bu gereksizi banlatayim mi beyler?elimde koz var.bnce banlatayim buraya gelip sadece insan tahrik edip duruyor baska hic bisey yaptigi yok bi bu konuda hide asgaei ucretl konularina gelip hep bu sekil tahrik edici seyler yaziyor.banlatayim mi bunu

mrtk1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
109
43
31 inde yatıcak diye sms gelmiş olan varsa aldanmasın ben dün sabah ptt den veznedem çektim

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
Screenshot_2022-12-31-00-36-28-057_tr.gov.turkiye.edevlet.kapisi.jpg
Korktuğum başıma geldi PTT kartım var karta aktarmamislar böyle yazıyor bende yarın pttlerde kapalı bankaya aktarsam gelirmi şimdi bilgisi olan varmı arkadaşlar

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,239
693
113
MERKEZ PTT ŞUBELERİ 13:30'A KADAR AÇIK AMA SADECE MERKEZ..

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Benim başvuru 3 ay sonra Red edilmiş Sivas sporun golünün iptali gibi ne sebebi yazıyor ne bişey zengğnimde benimmiş haberim yok anlamadım eve giren bir asgari ücretle sürünmeye devam seçimde görüşecez bunlarla

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
Arkadaşlar hesabıma aktari ben cumartesi günü yaptım hadi işgünü geçiyor diyelim para bu saat oldu geçen para yok kaç saatte geçiyor bu para daha önce hesabıma aktar yapan oldumu ?

merterem

🇹🇷 Türkiyem 🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,239
693
113
Arkadaşlar hesabıma aktari ben cumartesi günü yaptım hadi işgünü geçiyor diyelim para bu saat oldu geçen para yok kaç saatte geçiyor bu para daha önce hesabıma aktar yapan oldumu ?
Geçmemiş olabilir benimde aynısı oldu ptt'den aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...