Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Adamin ustune gitmeyin bence .üzmeyin boşuna adamı.

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Mahir devam et böyle konusmalarla arkadas edinemezsin burda senı bilen çok iyi biliyor biz konusuyoru özelden merak etme olumlu dusunen görmedim hakkında daha
Erhan sizin gibilerler işim olmaz, hergün bi bataklığa batıyosun zaten uzaktan uzaktan izliyorum :) muhtaclığinı her okudugumda sırıtıyorum, burdan kimsenin dostluğuna ihtiyacım yok kimseninde bana ihtiyacı yok ama şükür yine terbiyeli adamlar var burada konuşuyoruz onlarla, sen burda 7/24 sigara parası adı altında tezgahını kovalarken dışarda bi hayat geçiyor arada ona bak. Burda biraz pskolojik olarak zedelenmişsin.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Erhan sizin gibilerler işim olmaz, hergün bi bataklığa batıyosun zaten uzaktan uzaktan izliyorum :) muhtaclığinı her okudugumda sırıtıyorum, burdan kimsenin dostluğuna ihtiyacım yok kimseninde bana ihtiyacı yok ama şükür yine terbiyeli adamlar var burada konuşuyoruz onlarla, sen burda 7/24 sigara parası adı altında tezgahını kovalarken dışarda bi hayat geçiyor arada ona bak. Burda biraz pskolojik olarak zedelenmişsin.
Lan olm sanane başkasının muhtaçlığından bu 123459021 . diyişim bi defol git lan git

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Psikolojini de seni de burda ahkam kesmene de başlıcam bi defol git geyiğimizi yapalım bi sürü konu var hadi orlara git

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,847
76,358
113
senın yorumun kadar benım rollingim var hadi uzatma şimdi daha dün 20 lira için herkese gönül koyan adamsın biliyoruz seni böyle su üstüne cıkamassın

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Özelden 2 tl dilenen adaminda bunlari demesi cok ilginc :DScreenshot_20200626-024346_Papara.jpg

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Psikolojini de seni de burda ahkam kesmene de başlıcam bi defol git geyiğimizi yapalım bi sürü konu var hadi orlara git
Ne geyiği la geldimde 5 yorum okudum ikiniz recebe saydirıyosunuz siz kimsinizz la ? Ona git buna git çekiyosunuz. Burdayım dostum sen gitmek istersen yol alabilirsin

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
@Bombeye73 sadece bu konu icin konusuyorum haksizsin. Destek icin yorum yaptigin kisi bile seni desteklemiyo.

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Tmm konuyu kapatalım beyler @Bombeye73 gardaş sna gelecek olursak daha 2 ay bile olmadi foruma gelelin 2 ayda bu kadarbinsanla yuz goz oluyorsan sonun kotu senin. Ben iki yildir burdayim bu 2nci tartışmaya mudahil olusum.yollarimiz ayrılsın düzgün bi dille söylüyorum sana allaha emanet ol yolun acik olsun. @recebb gardasim sana gelecek olursak kimse sana hakaret edemez bu bir ıkincisi sen neyin ne olduğunu ben daha iyi biliyorsun kimin ne oldugunuda. Sen daima sana yakisani yap @erhanbey22 konu kapansin gardas, @Erosus kapatalim konuyu gardaşım.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Ne geyiği la geldimde 5 yorum okudum ikiniz recebe saydirıyosunuz siz kimsinizz la ? Ona git buna git çekiyosunuz. Burdayım dostum sen gitmek istersen yol alabilirsin
Hasbinallah ve bil mekil miydi neydi şu sabır çekerken söylenen dua çok ihtiyacım var şu an

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
senın yorumun kadar benım rollingim var hadi uzatma şimdi daha dün 20 lira için herkese gönül koyan adamsın biliyoruz seni böyle su üstüne cıkamassın
Erhan bana uzatma flan boşuna diyosunuz, daha düne kadar 20tl icin degil daha şimdi 20tl.icin bile neler yaptigini göruyorum ben :)

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Beyler bence yapılan iyilikleri buraya atmayın bosverin bence doğru değil iyilik hakedene yapılır ama görülen o ki bu ark
Hasbinallah ve bil mekil miydi neydi şu sabır çekerken söylenen dua çok ihtiyacım var şu an
Bence kalk namaz kıl senin ihtiyacın var

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Tmm konuyu kapatalım beyler @Bombeye73 gardaş sna gelecek olursak daha 2 ay bile olmadi foruma gelelin 2 ayda bu kadarbinsanla yuz goz oluyorsan sonun kotu senin. Ben iki yildir burdayim bu 2nci tartışmaya mudahil olusum.yollarimiz ayrılsın düzgün bi dille söylüyorum sana allaha emanet ol yolun acik olsun. @recebb gardasim sana gelecek olursak kimse sana hakaret edemez bu bir ıkincisi sen neyin ne olduğunu ben daha iyi biliyorsun kimin ne oldugunuda. Sen daima sana yakisani yap @erhanbey22 konu kapansin gardas, @Erosus kapatalim konuyu gardaşım.
Reıs ben yazdım ozelden de burdanda konu baska yerlere gıttı

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
@Bombeye73 sadece bu konu icin konusuyorum haksizsin. Destek icin yorum yaptigin kisi bile seni desteklemiyo.
Bu konu icin neden haksiz olucam kardesim. Ilk yorumumu okudunmu sen benim ? Bi oku o yorumuma kim ne alinti yapmis bide onu oku. Sonra erhanin recebe yazdigini oku.

Ben hakliyim merak et bunu arastir sonra gel bidaha ya bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...