Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ev Durumu Hakkında

Fiore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
418
131
43
90 gün ödeme yapmadıktan sonra hemen icraya veriliyor mu arada süre var mı bilen var mı

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,594
799
113
sana tavsiye vereyim evi habersiz boşaltbelediyeye sığınma talebinde bulun bir kaç ay bu şekilde rahat nefes alırsın tefeciye bulaşma

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Ben yarın iptal ettireceğim arayıp.Boşa sakın premiuma geçmeyin.
Hiçbirşey doğru düzgün alınmıyor.Önden al sonra öde ürünleri hep dandik ürünler.
Telefon içinde peşinat istiyor.

michaelcorleone

Üye
Yeni Üye
22
5
3
İşyerinden avans istemek en doğru seçenek, tefeci zaten bir seçenek değil, adam zaten kumardan batmış bir de hala kumara yönlendirenler var dalga geçer gibi onlara zaten söyleyecek bir şey yok. Ev sahibi tahliye davası sonuçlanmadan hukuken seni evden çıkartamaz kendisiyle konuşup biraz daha beklemesini söylemelisin bence. Kendimize ediyoruz arkadaşlar şu hepsiburada limiti kovalarken bile herkesin derdi başını yeni bir borca sokmak.

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Ben yarın iptal ettireceğim arayıp.Boşa sakın premiuma geçmeyin.
Hiçbirşey doğru düzgün alınmıyor.Önden al sonra öde ürünleri hep dandik ürünler.
Telefon içinde peşinat istiyor.
O dandik urun dedigin nedir ben ne denediysem olmadiki. Gerci pekde onemi yok iptal edemedik pc lazımmıs artik yarin arayip kapattircaz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
O dandik urun dedigin nedir ben ne denediysem olmadiki. Gerci pekde onemi yok iptal edemedik pc lazımmıs artik yarin arayip kapattircaz
market alışverişinde ve giyimde falan peşinat istemiyor heralde denemedim ama.onları da internetten almayı sevmiyorum.
2700 liraya biriyle anlaştım.Yarın yapacağız çarşamba veya perşembe atacak parayı hesabıma.
6500 liraylık telefon alıyormus.peşinatı o karşılıyor.kargosu gelıncede benım 2,7k yı atacak hesabıma.
giyim şeylerine baktım mesela pantolon gömlek falan beğenmedim ben her marka giyinmiyorum.
market desen zaten heryer market.internetten alacak halim yok o tarz şeyleri.
bize para lazım para.siteye yükleme yapacak para lazım.kumar oynuyacak para lazım.

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
market alışverişinde ve giyimde falan peşinat istemiyor heralde denemedim ama.onları da internetten almayı sevmiyorum.
2700 liraya biriyle anlaştım.Yarın yapacağız çarşamba veya perşembe atacak parayı hesabıma.
6500 liraylık telefon alıyormus.peşinatı o karşılıyor.kargosu gelıncede benım 2,7k yı atacak hesabıma.
giyim şeylerine baktım mesela pantolon gömlek falan beğenmedim ben her marka giyinmiyorum.
market desen zaten heryer market.internetten alacak halim yok o tarz şeyleri.
bize para lazım para.siteye yükleme yapacak para lazım.kumar oynuyacak para lazım.
Tanimiyorsan 2.7K yerine 1 bardak soguk su icersin dikkat et

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Tanimiyorsan 2.7K yerine 1 bardak soguk su icersin dikkat et
numarası var telegramdan buldum murat diye biri. tanımıyorum ama kendini riske atmaz
bu işten kazanc elde ediyor.numarası var wp dan konuşuyoz şuan.polis ve mahkemeyle uğraşmak istemez.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
bu telefonu 1000 tl peşinat bulup alsam arkadaşlar. 2.ci el telefonculara kaça satarım geri
bana 1000 tl peşinatla birlikte ve 5000 tl hazır limit ile birlikte 6395 tl ye geliyor
546 tl de işlem ücreti yazıyyor. toplamda 6395 tl ye gelıyor.

1699316910604.png

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
bu telefonu 1000 tl peşinat bulup alsam arkadaşlar. 2.ci el telefonculara kaça satarım geri
bana 1000 tl peşinatla birlikte ve 5000 tl hazır limit ile birlikte 6395 tl ye geliyor
546 tl de işlem ücreti yazıyyor. toplamda 6395 tl ye gelıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 416707
Pesin fiyatı 6K telefoncuda bi 4K 4.5K civarlarinda alir diye dusunuyorum. Tabi once gidip sor telefonculara alirmisiniz taksitle alicam nakit ihtiyac diye ona gore hareket edersin ben ole yapiyodum

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Bencede bu sekil yap hem 2.7Kdan fazla eline gececegi kesin en kotusu 3750 4K verilir piyasasi 6K kapali kutu telefon. Hemde dolandirilma riskinden kurtulmus olursun

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Bencede bu sekil yap hem 2.7Kdan fazla eline gececegi kesin en kotusu 3750 4K verilir piyasasi 6K kapali kutu telefon. Hemde dolandirilma riskinden kurtulmus olursun
1k bulsam böyle yapacağım.dursun o zaman hazır limit iptal etmiyim.parayı atmazsa eğer kötü olur evet.
tokatlanmayalım bide durduk yere.uğraşamam valla.1k bulup bunu alayım ben