Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fasttoken (FTN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Millet ev arsa alır altina dolara yatırım yapar adam ftn biriktiriyor
Dost dolar alırsam bozdurup kumarda yerim ben
Kumarci in ne birikimi olur nede evi arsası
Şahsen bende ev arsa olsa satıp dede de yerim parayı :D

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
En son 70-80 dedin diye hatırlıyorum parayı yatirmissin demek iyi bakalim hayirlisi bu arada vbette sporda kaybın varsa yarın ftn ye eklenecek bişeyler haberin olsun iyi gecelr
Ewet 70/80 k yatırım yaptım parasız gezerken elime geçen 100/200 TL ile xftn aldım hep ince ince sık dokudum arada 20/30/40 k slotlarda vurunca bulabildigimi aldım
Ama temmuzda bendekiler 250 k falan olacak aksilik olmazsa 80 k yatırıp 250 k kazanmış olcaz 3/4 ayda

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,697
24,781
113
Ewet 70/80 k yatırım yaptım parasız gezerken elime geçen 100/200 TL ile xftn aldım hep ince ince sık dokudum arada 20/30/40 k slotlarda vurunca bulabildigimi aldım
Ama temmuzda bendekiler 250 k falan olacak aksilik olmazsa 80 k yatırıp 250 k kazanmış olcaz 3/4 ayda
Şöyle birşeyde var temmuzda açilir açilmaz herkes satacak ve keskin bir düşüş olur bende çok anlamam ama kripto piyasası öyle sende araştirmani yap ona göre açıldığı gibi yüksekten satmaya bak

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,791
9,922
113
Şöyle birşeyde var temmuzda açilir açilmaz herkes satacak ve keskin bir düşüş olur bende çok anlamam ama kripto piyasası öyle sende araştirmani yap ona göre açıldığı gibi yüksekten satmaya bak
Ewet anında düşecek simsarlar benden 3 saat önce satmış olacak
O yüzde 4/5 TL'ye aldım 20 tlde kalacağını bilsem 9/10 TL bile veririm

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
49,697
24,781
113
Ewet anında düşecek simsarlar benden 3 saat önce satmış olacak
O yüzde 4/5 TL'ye aldım 20 tlde kalacağını bilsem 9/10 TL bile veririm
Asıl olay çok düşerse muhtemelen o düştüğü yerden de tekrar iyi yükselecek yani diyelimki 16-17 ye sattın 10 a kadar gitti 10 da bı daha aldın tekrar 15 i görebilir dediğim gibi çok anlamıyorum ama bir ara uğrastim kripto olayıyla ordan kalma biraz tecrübem var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...