Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
677
286
63
Ben kıbrıs lefkoşa türkelinde askerlik yaptım benim bile karnem tam isabet bir de bir nişancının kulağa isabet alması imkansız direk kaşından vurup öldürürdü. Bir olay kimim işine yararsa faili odur.

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,724
1,829
113
Merkezbankasi onların Türkiye'deki merkezbankasi da yok mu sahislarinda ilaki hiseleri vardir bunlarinkide öyle hisedar
Turkiyede hiçbir aile hiçbir kişinin şirketin para basma yetkisi yoktur sadece devlet basabilir

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,740
866
113
Ben kıbrıs lefkoşa türkelinde askerlik yaptım benim bile karnem tam isabet bir de bir nişancının kulağa isabet alması imkansız direk kaşından vurup öldürürdü. Bir olay kimim işine yararsa faili odur.
Doğru diyorsun eğer öldürmeye niyetlense kaçırma ihtimali yok birde o kadar koruma o çatıyı izliyordu

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
677
286
63
amerika karşılıksız para basıp senin hasadını alıyor ne haber ? sen ona buğday domates demir çelik veriyorsun. O sana kıymetin olmayan 2 dakikada bastıgı dolarları sana veriyor. Nasılsa kendisi darphane

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
677
286
63
Şu bulundugumuz platform bile haram allah yeryüzünün tamamına islamı hakim kılsın. afrikalılardan tutun filistinlilere kadar herkes insanca yaşasın.

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
677
286
63
daha dün bağlar belediye başkanı ve 1 milletvekili 8 ayrı hırsızlık sucundan tutuklandı bazı şeylerin din iman dış görünüşle alakası yok. Yüreğin temiz olacak.

atabinen65

👽👽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
334
134
43
Hiçbir ailenin dünyayı yönettiği falan yok. aile sandıklarınız büyük devletlerin kolları, o ailelerin şirketleri ile birlikte dünyada bir devletin yapamayacağı her şeyi yapıyorlar. Normalde 10bin km ötedeki bir ülke orta doğuda ne yapabilir, hiçbir şey. Ama silah şirketleri ile oraya silah satıp ortalığı karıştırıp ardından petrol şirketleri ile petrollerini rahat bir şekilde çalabilir.

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,931
3,249
113
Şu bulundugumuz platform bile haram allah yeryüzünün tamamına islamı hakim kılsın. afrikalılardan tutun filistinlilere kadar herkes insanca yaşasın.
Sen bakma bütün yer altı zenginlikleri afrikadadir bütün petroller araplardadir ama malesef hepsi sömürge altında olduğundan dolayı böyle fakir ve eziliyorlar

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,740
866
113
Yahudi lobileri çok güçlü ne iş yaptıklarına gidin bakın o tarımsal ilaçları vermese açınızdan ölürsünüz

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,724
1,829
113
daha dün bağlar belediye başkanı ve 1 milletvekili 8 ayrı hırsızlık sucundan tutuklandı bazı şeylerin din iman dış görünüşle alakası yok. Yüreğin temiz olacak.
Turkiye siyasetine girmeden konu hakkında konuşalım formda siyaset yasak çünkü

bozak2121

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
677
286
63
Sen bakma bütün yer altı zenginlikleri afrikadadir bütün petroller araplardadir ama malesef hepsi sömürge altında olduğundan dolayı böyle fakir ve eziliyorlar
Fransızlar eziyor 60 tane balık çıkıyor denizden misal al bu 1 tane hepinizin bu 59 tanede fransız hükümetinin nerde adalet ?

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Evet Beyler Saat 21.00 dan bu saate kadar bu ailelerle ilgili videolar izliyorum komplo teoriside deniyor

Rothschild.

Rockefeller.

Dünyayı bu ailelerin yönetigi söyleniyor iyice paranoyak oldum ve bu ailelerin dünyayı yonetigine inanmama az kaldı

Canı sıkılan gelsin bu konu hakkında konuşalım
Piramidin en tepesindeki adam da birkaç 10 yıl sonra benim gibi geberip hiçliğe gidecek zaten. Özel olduğunu zannetmeye devam edebilir. Fark etmiyor. Bana kimseye muhtaç olmayacak kadar para versinler o paranın üstü benim için hiç önemli değil

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,724
1,829
113
Dostlarım size bir örnek İsrail bu amerika neden İsraili her konuda destekliyor her dediğini yapıyor hiç düşündünüz mü yani biraz mantık küresel sistemi anlamak için

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,876
76,421
113
Sömürge altında olmasalar ve ezilmeseler o Ülkeler bizim seviyemizde olurdu

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,724
1,829
113
Piramidin en tepesindeki adam da birkaç 10 yıl sonra benim gibi geberip hiçliğe gidecek zaten. Özel olduğunu zannetmeye devam edebilir
İşte mesele orda yatıyor bu işte şahıslar yok planlar vardır kişiler şahıslar değişsede adamların planı hiç sekdeye uğramadan devam ediyor