Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Güçlü Ailelerin Dünyayı Yönetmesi

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Yav dünyayı bırak 20 kişinin çalıştığı yeri bile yönetmek meziyet ister zeka kararlılık bir çok konuya hakim olman lazım zaten istesende yapamazsın
İdealist değilim ki. Şu dünyada yaşayacağımız birkaç 10 sene. Bana ne dünyayı yönetip çekip çevirmekten. Sevgilimle gezip dolaşıp içip eğlenmek varken dünyayı çekip çevirmekle neden uğraşayım. Beni deli mi silkti 😁

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Defalarca dünya dışı varlıklarla iletişime geçtim.kucuklugumden beri hala sürmekte. Tek bildiğim boşa yaşıyoruz ölmek ve boyut değiştirmek için gün sayıyorum. Tabi ki dünyada ki kişilerin görevi var görevi bitirmek lazım. Yoksa diğer boyutu unut tekrar dünyada teste tabi kalacaksın 😂
Ne görevimiz varmış bizim kumarbazlar olarak dost

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
İdealist değilim ki. Şu dünyada yaşayacağımız birkaç 10 sene. Bana ne dünyayı yönetip çekip çevirmekten. Sevgilimle gezip dolaşıp içip eğlenmek varken dünyayı çekip çevirmekle neden uğraşayım. Beni deli mi silkti 😁
Sen ben böyle düşündüğümüz için yönetiliyoruz işte onlar nasıl isterse biz daha ülkemiz için bir şey yapamıyoruz potansiyel var yok orası tartışılır bırak dünya yı

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Zamanında büyük orta doğu projesi dediğimizde bizimle dalga geçiyorlardi şuan İsrail ile ilgili olanlar olunca insanlar bizim dediklerimze herhalde bunlar haklı büyük İsrail kurulmaya çalışıyor demeye başladılar

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Sen ben böyle düşündüğümüz için yönetiliyoruz işte onlar nasıl isterse biz daha ülkemiz için bir şey yapamıyoruz potansiyel var yok orası tartışılır bırak dünya yı
Yönetilmekten kastın biryerde sabah akşam köle gibi 3 kuruşa çalışmaksa benim öyle bir hayatım yok. Öyle bir hayatım olmaması için de piramidin tepesinde olmama gerek te yok

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
331
95
28
Ne görevimiz varmış bizim kumarbazlar olarak dost
Neye inanmak istersen inan banane sen farkına varmadiysan benim sorunum değil. Kimse kimseye o görev senin bu görev benim diye belirtemez. Anlayana . Kumarbaz ne alaka oda bir görev anlayana 😂

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,719
9,893
113
Defalarca dünya dışı varlıklarla iletişime geçtim.kucuklugumden beri hala sürmekte. Tek bildiğim boşa yaşıyoruz ölmek ve boyut değiştirmek için gün sayıyorum. Tabi ki dünyada ki kişilerin görevi var görevi bitirmek lazım. Yoksa diğer boyutu unut tekrar dünyada teste tabi kalacaksın 😂
Kaçıncı seviyededir ben sun 318 deyim

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Kasa patlayinca derin dusunceler serisi

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Size Sorum Şu Merak Ettim Sizce

Rusya İle Amerikanın Tasmasını Tutanlar Ayni Kişiler Mı

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,719
9,893
113
İstediğiniz kadar alay edin umrumda olur mu yakın zamanda YouTube kanalımda her şeyi açık açık söyleyeceğim. Sadece Zaman 😂
Herseyi açıklarsanız sahada suikast girişiminde bulunabilirler sakın paylaşma
Tavsiyem küçük gruplar halinde müritler toplarken yavaş yavaş büyü ve hedefine ulaştırmak ben sana guveniyorum

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Burası boş insan kaynıyor yani kumar oynayan birinde ne kadar seviye olabilir
Kendimi de dahil ediyorum tabii ki herkesin rütbesi farklı
Cahil kafası bir gram çalışmayan okuduğunu anlayamayan anladığını anlatamayan fazla münakaşaya girmemek lazım buralarda cahil cesareti tehlikeli çünkü

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
331
95
28
Herseyi açıklarsanız sahada suikast girişiminde bulunabilirler sakın paylaşma
Tavsiyem küçük gruplar halinde müritler toplarken yavaş yavaş büyü ve hedefine ulaştırmak ben sana guveniyorum
Şimdi ben ekvador ülkesi deyim saat 19:17 dünyayı geziyorum. Ama YouTube kanalımda herşeyi açıklayacağım . Sonu ölüm bile olsa bir çok kişi alay edecek küfür edecek dalga geçecek umrumda değil

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Şimdi ben ekvador ülkesi deyim saat 19:17 dünyayı geziyorum. Ama YouTube kanalımda herşeyi açıklayacağım . Sonu ölüm bile olsa bir çok kişi alay edecek küfür edecek dalga geçecek umrumda değil
Sen gırgır mi yapıyon da*ak mı geciyyon gercek mi diyon knka anlamadım:)

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
331
95
28
Arkadaşlar ister dinleyin ister dinlemeyin normal şartlar altında hayat 20 40 60 ve ölüm. Hayatın tadını çıkarmaya bakın yok ilimunati yok zengin aileler yok o bu şu siyaset vsvs hepsi boş iyi doğru insan olun ve ölün gidin . Ölmeden ne yapmak istiyorsanız onun için uğraşın mutlu olun yeter . Para önemli etken ama candan önemli değil benden şimdilik bu kadar 🙋🏻‍♂️

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,566
1,741
113
Arkadaşlar ister dinleyin ister dinlemeyin normal şartlar altında hayat 20 40 60 ve ölüm. Hayatın tadını çıkarmaya bakın yok ilimunati yok zengin aileler yok o bu şu siyaset vsvs hepsi boş iyi doğru insan olun ve ölün gidin . Ölmeden ne yapmak istiyorsanız onun için uğraşın mutlu olun yeter . Para önemli etken ama candan önemli değil benden şimdilik bu kadar 🙋🏻‍♂️
Senin mutluluğunu düzenini bu sistem belirliyor dostum malasef acı ama gerçekler

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,719
9,893
113
Bence ypma dost bunlar tehlikeli insanlar arkanda kimse durmaz sosyal medyayı kullanmadan küçük küçük müritler topla

yolcu0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
331
95
28
Senin mutluluğunu düzenini bu sistem belirliyor dostum malasef acı ama gerçekler
Biliyorum bizler böcek bile değiliz diyorum . 😂 Sadece iyi ve doğru ol öl ve git. Ama kalbin kötü olursa o zaman 😂 😂 😂 harbi gülerim