Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Günlerden Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elmoradon

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,114
3,169
113
ee yani biz de premier lig takımı değiliz zaten . lig sıralamasında 2 puan fark var sadece çek ligiyle? :D
Ekli dosyayı görüntüle 475725
Ya dostum bana bir tane adam söyle onlardan gsnin ilk 11 inde oynayabilecek icardinin maaşına adamlar kadro kuruyor bu sadece gs için geçerli değil fener için de geçerli lig sıralamasıyla ne alakası var kaç senedir Avrupada dökülüp dökülüp geliyoruz

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,664
4,734
113
Bende sabahtan beri onu bekliyom ne zaman muhattabı kesecek diye mahalle karısı gibiler baksana bunlara laf yetişmez
siz hayırdır beyler forumun ağa babası mısınız buraya futbol tartışıyoruz işinize gelmedi diye cahil mahalle karısı falan. küfürsüz gayet istatistik koyarak tartışıyorum işinize gelmeyince mahalle karısı vs :D çok biliyorsanız fikrinizi savunun bilader klavyenizi tutan yok :D

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
55,385
23,384
113
siz hayırdır beyler forumun ağa babası mısınız buraya futbol tartışıyoruz işinize gelmedi diye cahil mahalle karısı falan. küfürsüz gayet istatistik koyarak tartışıyorum işinize gelmeyince mahalle karısı vs :D çok biliyorsanız fikrinizi savunun bilader klavyenizi tutan yok :D
Yat ulan aşağı konuşma

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,602
21,228
113
Sazancım sen ukala ukala konuştuğun için tepki alıyorsun az bişey adam olsan kimse bişey demez futbol konuşmuyosun sidik yarıştıyosun

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,664
4,734
113
Ya dostum bana bir tane adam söyle onlardan gsnin ilk 11 inde oynayabilecek icardinin maaşına adamlar kadro kuruyor bu sadece gs için geçerli değil fener için de geçerli lig sıralamasıyla ne alakası var kaç senedir Avrupada dökülüp dökülüp geliyoruz
kankacım sen bilmiyorsun diye kötü olmuyor adamlar. altyapıdan çıkardıkları 10 numaralı karabec'i geçen yaz gs istemişti ama çok pahalı diye vazgeçtik solak yetenekli çocuk ileride avrupada iyi takımlara gidecek.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,537
14,743
113
Sen futbol tartismion taraftarlik yapmaya gelmişsin
Bak @Daimon senden daha koyu daha fanatık gslidir o bile oynanan oyundan memnun değil sen gelmişsin fanatiklik yapion

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,874
1,115
113
Ruisbet 3.5 gol üstüne 10 katı özel oran veriyordu. Normal oranı 2.52 veriyordu. Cesaret edemedim bin lira basmaya. Gitti 9 bin cash

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,664
4,734
113

Elmoradon

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,114
3,169
113
kankacım sen bilmiyorsun diye kötü olmuyor adamlar. altyapıdan çıkardıkları 10 numaralı karabec'i geçen yaz gs istemişti ama çok pahalı diye vazgeçtik solak yetenekli çocuk ileride avrupada iyi takımlara gidecek.
Karabec dediğin adam bu sene lig de 20 maçta sadece 7 kez ilk 11 başlamış dostum 🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...