Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Günlerden Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Burda bayerni unitedi sahaya göm sonra pragi goty zoruyla 3-2 yen uuuuu avrupa fatihi Cimbom prag kazara ilk golu atarsa orda görürüz mevzuyu dalga geçtiğiniz köyferens ligine gelirsiniz

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
siz hayırdır beyler forumun ağa babası mısınız buraya futbol tartışıyoruz işinize gelmedi diye cahil mahalle karısı falan. küfürsüz gayet istatistik koyarak tartışıyorum işinize gelmeyince mahalle karısı vs :D çok biliyorsanız fikrinizi savunun bilader klavyenizi tutan yok :D
Biz ağa babası değiliz biz birbirimizi biliriz hakaret etmeyiz niyetimizi biliriz sen burda gelip dayılık yapmaya kalkarsan tepkiyi yersin

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,214
113
Kaç yaşında adamlarsiniz tartıştığınız şeye bakın beyler. Zor oldu ama GS kazandi bitti gitti. Şuan ligde hangi takım şu takıma karşı oynasaydi yüzde 80 puan bırakırdı zaten çünkü adamlar çok diri takım.

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,139
6,143
113
ee yani bu mudur istatistik altyapıdan çıkarıp 10 numara vermişler diyorum bana bunu diyorsun afhaofsdfljsd. wonderkid diye bi kavram var ya hani
Yok sen öyle bi anlatıyorsun ki adamı adamın peşinde city falan sanıyor insan neyse uzatmanın anlamı yok yaşın ufak belli iyi forumlar

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,588
6,632
113
Biz ağa babası değiliz biz birbirimizi biliriz hakaret etmeyiz niyetimizi biliriz sen burda gelip dayılık yapmaya kalkarsan tepkiyi yersin
ben seninle tartışırken hakaret etmedim bu bir. diğer 3ü sazan gibi atladı mahalle karısı vs diye çete gibi takılacaksanız kendi çöplüğünüze burası herkese açık forum. ben istediğimi forum kurallarında istediğim yere yazarım

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,588
6,632
113
Yok sen öyle bi anlatıyorsun ki adamı adamın peşinde city falan sanıyor insan neyse uzatmanın anlamı yok yaşın ufak belli iyi forumlar

bi de bu var forumda :D işine gelmeyen bişey söyledik mi yaştan vurmaya çalışan bi kesim var yaşım 19 olsa ne 38 olsa ne bilader :D yazıyor ayrıca yaşım git bak profilimde

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
ben seninle tartışırken hakaret etmedim bu bir. diğer 3ü sazan gibi atladı mahalle karısı vs diye çete gibi takılacaksanız kendi çöplüğünüze burası herkese açık forum. ben istediğimi forum kurallarında istediğim yere yazarım
O diğer 3 kişi kim bilader yorumlarına dikkat et

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,793
15,214
113
Adamlarım kadrosu Icardi değerinde takimi city yaptılar makina yaptılar
Bayern maçındaki gibi oyna alkislamayan serefszidir hala anlamıyor işte futbol cahilleri
Ben gündüz de yazdım. Çoğu kişi min 2 fatk atarız diyordu 2 fark atarsak şükür namazı kılacam dedim. Bizim ülke olarak problemimiz kendimizi dev aynasında görmek bence. Bu da her alana yansıyor. GS burdan turu verirse sürpriz olmaz mesela benim için çünkü öyle ezici bir üstünlük kuramadik adamlara

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,439
22,709
113
Gesemin pragi burda 5lik yapması lazımdı net

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Hakaret etmedin öylemi yazdıklarni bir daha oku diyecemde yine sazan gibi atladı yazarak yapmışsın zaten hakaretini
Burası forum diye her kafana geleni yazamazsin kardeş kurallar dogrultusunda yazarsın
Burası bizim coplugumuz de değil burası bizim ortamımız yıllardır burdayiz çok da güzel dostlarımız var kafanı değiştirirsen sende dostluklar kurarsın böyle yapmaya devam edersen istenmeyen adam olursun benden sana tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...