Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,520
5,536
113
Yapacaksan sigara da geçerli mi bilmiyorum sormadım markette ama geçerli ise sigara alıp bakkala büfeye kendin satarsan çok daha az zarar edersin
sigara geçerli 5er adetten sıra sıra geçiyorlar alıp başka markete 5 lira düşükten verebilirsiniz ama değmez bence gıda için kullanmak daha sağlıklı

moonday06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
344
142
43
kassa uygulamasından olmuyor başka bir yöntem varmı dır ?

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,062
6,818
113
Bu annesi pis kadın evlatları herkese kart verdi . İcra yok bi şey yok bana vermedi kart. Bakkal borç var kesin bakkalın işi

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,246
1,741
113
yapmayın etmeyin borca girmeyin

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,745
5,829
113
sigara geçerli 5er adetten sıra sıra geçiyorlar alıp başka markete 5 lira düşükten verebilirsiniz ama değmez bence gıda için kullanmak daha sağlıklı
Emin misin kanka geçerli mi 500 var limit 2 aydır duruyor kullanmadık haftalık sigaramızı alalım bari

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,888
2,140
113
İlerde moneypay gibi kapanır buda eskiden 2 bin limit vardı moneypay ödedik adamlar 2+3 ay kapandı sonra limit 100 TL şimdi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,496
113
Bunlar bana kart verdi ama limit 2k.bu ne la 2k ile market alışverişi bile olmuyor

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
528
113
105bin allmıştım en son
55 bin veresiye taksitli
50 bin kredi kartı
İlk ayın ödemesini yapmadım
Ne zamana kadar ödemezsem icraya düşer acaba beyler

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,520
5,536
113
Emin misin kanka geçerli mi 500 var limit 2 aydır duruyor kullanmadık haftalık sigaramızı alalım bari
evet kasada önce söylemen daha iyi olur veresiye limitimi kullanmak istiyorum diye sonra kodu söyle ona göre fiş kesiyor endişen olmasın mecbur kullandırıyorlar

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,520
5,536
113
İlerde moneypay gibi kapanır buda eskiden 2 bin limit vardı moneypay ödedik adamlar 2+3 ay kapandı sonra limit 100 TL şimdi
bunlar zaten kara para aklama için kurulmuş finansmanlar yoksa bedavadan dağıtmazlar böyle yaparak parayı temize çekiyorlar klâsik moneypay de baştan verip herkesin limitini sıfırladı bunlarda ödediğin anda limitini kapatıyorlar çevremde ödeyen kim varsa kapattılar limiti sebebi para aklandı

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,520
5,536
113
105bin allmıştım en son
55 bin veresiye taksitli
50 bin kredi kartı
İlk ayın ödemesini yapmadım
Ne zamana kadar ödemezsem icraya düşer acaba beyler
3 ay sonra avukata düşer 6. veya 7. ayda varlık şirketine devredilir sülükler peşine takılır mal varlığın yoksa endişe etme veya sigortalı çalışıyorsan maksimum 1/4 ü kesebilirler onunda önlemini alabilirsin kan bağın olmayan biriyle anlaş sanki ona borcun varmış gibi göster kendini maaşından da kesinti yapamazlar ayrıca varlık şirketine düşerse yine endişe etme 100k borcunu 10k ya alıyorlar pazarlık yapıp 20-25 e bile kapatabilirsin benim 6k borcum faizlerle falan 11k olmuştu aradılar 2k gönderim yapayım anında dedim cık mık dediler 10dk sonra kabul ettiler kurtulmuştum

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
528
113
3 ay sonra avukata düşer 6. veya 7. ayda varlık şirketine devredilir sülükler peşine takılır mal varlığın yoksa endişe etme veya sigortalı çalışıyorsan maksimum 1/4 ü kesebilirler onunda önlemini alabilirsin kan bağın olmayan biriyle anlaş sanki ona borcun varmış gibi göster kendini maaşından da kesinti yapamazlar ayrıca varlık şirketine düşerse yine endişe etme 100k borcunu 10k ya alıyorlar pazarlık yapıp 20-25 e bile kapatabilirsin benim 6k borcum faizlerle falan 11k olmuştu aradılar 2k gönderim yapayım anında dedim cık mık dediler 10dk sonra kabul ettiler kurtulmuştum
3 ay içnde askeri ödemesini yapsak kredi kartının
gene düşermiki dost

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,295
2,397
113
Bu hadi kredi internet üzeri kullanilmiyormu ne biçim şey birde kredi yazmış gavatlar

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,520
5,536
113
Bu hadi kredi internet üzeri kullanilmiyormu ne biçim şey birde kredi yazmış gavatlar
anlaşmaları olan yerlerde kullanabilirsin misal Turkcell ile anlaşmaları yok kullanamazsın gibi.. uption uygulamasını yükle pttnin uygulaması hesabını doğrulat belge gönderiyorlar 1 hafta sürüyor düzenli kullanırsın %5 komisyon karşılığını nakit paraya dönüştürürsün hiçbir şey yani

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,295
2,397
113
anlaşmaları olan yerlerde kullanabilirsin misal Turkcell ile anlaşmaları yok kullanamazsın gibi.. uption uygulamasını yükle pttnin uygulaması hesabını doğrulat belge gönderiyorlar 1 hafta sürüyor düzenli kullanırsın %5 komisyon karşılığını nakit paraya dönüştürürsün hiçbir şey yani
Dost kredi dedim kredi karti değil oluyor mu oyle