Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,520
5,536
113
Benim 3,5du odedim bi kere tekrar kullaniyorum, market alisverislerinde kullandim genelde 3 gun once bakdim limjt 3.5dan 7 oldu 10k taksitli eklendi kredi karti basvurusu yapdim onuda verdiler hic hi banka gunahini vermez bana limit cok dusuk sadece 2k arayip yukseltme talebi bulunucam daha kart gelmedi.bu notmal kredi karti gibimi para cekiliyormu herhangi bi atmden
nakit avans tok tavsiyem pttnin uygulaması var uption diye indir belge onayı için evrak geliyor 1 hafta sürüyor aynı anda denk getirirsin oraya atıp çekersin %5 komisyon kesiyor çok cazip diğerini bozma ya zor zamanda muhtaç kalacağına gıda alışverişi yap bence

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,496
113
bende yeni üye oldum 2 k lık kart gönderiyorlar ama alışveriş kredisi falan 0 diyor sana hemen verilmişmiydi reis
Bana ilk 3.5 veresiye verdiler kullandim sonra odedim.ilk uye oldugumda kredi karti basvurdum vermedi 1 ay sonra bidaha denedim verdi bikac gun sinrada 3.5 olan limt 7 oldu bide 10k taksitli alisveris eklenmis

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,496
113
nakit avans tok tavsiyem pttnin uygulaması var uption diye indir belge onayı için evrak geliyor 1 hafta sürüyor aynı anda denk getirirsin oraya atıp çekersin %5 komisyon kesiyor çok cazip diğerini bozma ya zor zamanda muhtaç kalacağına gıda alışverişi yap bence
Altin alirim onda %5de zarar etmemki niye ugrasiyim uygulamayla bro

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
619
252
63
Bu kredi kartı bilgileri niye gözükmüyo bilen varmı
IMG_3213.jpeg

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
619
252
63
A101 den karton sigara alıp bakkala satsak mantıklımı acaba

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
619
252
63
Abi bu veresiyeyle ne alcaz sigata kabul etmiyo a101

srdr16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,859
754
113
Kassa uygulaması var ona aktarabilirsiniz ben öyle yapmıştım

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
619
252
63
evet kasada önce söylemen daha iyi olur veresiye limitimi kullanmak istiyorum diye sonra kodu söyle ona göre fiş kesiyor endişen olmasın mecbur kullandırıyorlar
Sigarayı geçmiyor kanka az önce denedim yasaklı ürün diyor