Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,496
113
Beyler benim veresiye limiti 3k'dan 7 k'ya ayrıca 10k taksitli alışveriş diye bişey tanimlanmis.bidr kredi kartı başvurusu yaptım 2kda kredi kartı cikdi.kara listedeyim bu arada

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,305
1,095
113
Bu hadide var bı dümenler icrası çakılı adamlars veriyor icrası olmayan kredi puanı arsa çıkmış adamlara vermiyor

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,688
1,749
113
Vallahi bana 40k limitli kart verdi. İki kere 5k nakit çekim yaptım kassadan. Sonra kumara girdim tabii. 10k yı 135k yaptım. Üzerini borçlandım 350k ya araba aldım. Arabayı aldigimdan beri kumar oynamıyorum 😅hayatta yaşanacak çok fazla zevk varmış. Ve geçen zamana üzülüyorum sadece. Tek gördüğüm şey daha iyisini yapabilecek iken sadece bununla yetinmem oldu. Ama tesellisi de zararın neresinden dönersen kârdır
O yüzden silin atın bazı şeyleri. Oynayacaksınız bayiiden hafta sonuns karışık bir kupon yapın üç beş maç takip edin. Ötesi ciddi anlamda zevke değil kendini bitirmek sınıfına giriyormuş meğer

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Vallahi bana 40k limitli kart verdi. İki kere 5k nakit çekim yaptım kassadan. Sonra kumara girdim tabii. 10k yı 135k yaptım. Üzerini borçlandım 350k ya araba aldım. Arabayı aldigimdan beri kumar oynamıyorum 😅hayatta yaşanacak çok fazla zevk varmış. Ve geçen zamana üzülüyorum sadece. Tek gördüğüm şey daha iyisini yapabilecek iken sadece bununla yetinmem oldu. Ama tesellisi de zararın neresinden dönersen kârdır
O yüzden silin atın bazı şeyleri. Oynayacaksınız bayiiden hafta sonuns karışık bir kupon yapın üç beş maç takip edin. Ötesi ciddi anlamda zevke değil kendini bitirmek sınıfına giriyormuş meğer
Ne aldın kanka araba hayırlı olsun

zuzu44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
150
81
28
bu hadi kredi kartı nasıl beyler 2 bin limit verdi kart gelmeden siteye atabiliyor muyuz

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
475
239
43
Eyvallah kral sağolasın. Peugeout 206 aldım bir sene binip satarım 😁 şuan memnunum bakalım
Bets10 da 1 milyona yakın para çektiğim zamanı andırdı 400 500 borçlara gitmişti doğan slx bakıyordum 200 bandındaydı fiyatlar sen ne güzel hemen almışsın ben oynayıp üstüne 400 tekrar borçlanmıştım 😂

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,688
1,749
113
Bets10 da 1 milyona yakın para çektiğim zamanı andırdı 400 500 borçlara gitmişti doğan slx bakıyordum 200 bandındaydı fiyatlar sen ne güzel hemen almışsın ben oynayıp üstüne 400 tekrar borçlanmıştım 😂
Valla parayı cektim dedim ya altın ya borsa yada bazı şeyleri unutup direk borçlanıp araba alıcaksın dedim kendi kendime. Şuan sıfır sikinti çok sukur. Akşamları piyasa yapıyorum. Gündüz zaten garajda. 😅

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
475
239
43
Valla parayı cektim dedim ya altın ya borsa yada bazı şeyleri unutup direk borçlanıp araba alıcaksın dedim kendi kendime. Şuan sıfır sikinti çok sukur. Akşamları piyasa yapıyorum. Gündüz zaten garajda. 😅
Kral en iyisini yapmışsın çalışıp ödenir o borç araba için borç yapmışsın ne güzel aman diyim daha iyisini alırım kazanıp diyip arabadan olma tekerine taş değmesin

darkslide2

Trabzonspor ❤️💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,688
1,749
113
Kral en iyisini yapmışsın çalışıp ödenir o borç araba için borç yapmışsın ne güzel aman diyim daha iyisini alırım kazanıp diyip arabadan olma tekerine taş değmesin
Eyvallah kardeşim sağolasın 🙏🏽 borçta birşey yok. Zaten iki kişi çalışıyoruz. Gelir de iyi Allah'a şükür. Sakız parası sayılmaz aylık ödeme. Şuan kendime kızıyorum sadece ... Daha iyisi olabilecekken bununla yetiniyoruz. Ama kafaya koydum bir daha tövbe. Burayada bakıp çıkıyorum arada. Belki iyilik akımı diye para yatar bedavadan mazot alır gezerim diye 😂😂

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,496
113
Beyler bu uygulama bana axtra 10k taksitli alışveriş limiti tanımlamış bunu nakite çevirme şansım varmı?

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,520
5,536
113
Beyler bu uygulama bana axtra 10k taksitli alışveriş limiti tanımlamış bunu nakite çevirme şansım varmı?
anında kullanmaya çalış 2-3 gün içerisinde siliyorlar bilgin olsun sigara alıp satmak en mantıklısı veya kulaklık/telefon alıp da satabilirsin ama zarar yazar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,496
113
anında kullanmaya çalış 2-3 gün içerisinde siliyorlar bilgin olsun sigara alıp satmak en mantıklısı veya kulaklık/telefon alıp da satabilirsin ama zarar yazar
3 gün oldu hala duruyor.bide veresiye limit 3.5du 7 yapdilar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,234
44,496
113
benimse öyleydi kullanmadım çoğu kişide olduğu gibi alışveriş kredisini direk sıfırladılar veresiye limiti de kullanıp ödedim onuda kaldırdılar herkese aynısını yapmışlar
Benim 3,5du odedim bi kere tekrar kullaniyorum, market alisverislerinde kullandim genelde 3 gun once bakdim limjt 3.5dan 7 oldu 10k taksitli eklendi kredi karti basvurusu yapdim onuda verdiler hic hi banka gunahini vermez bana limit cok dusuk sadece 2k arayip yukseltme talebi bulunucam daha kart gelmedi.bu notmal kredi karti gibimi para cekiliyormu herhangi bi atmden