Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
İşte yapaman olsa bizde yapardık o 35 binin sadece %25 ini istersen direk çekebilirsin gerisini öyle atamazsın sitelere alışveriş de kullanabilir sin novaskyde yazmış zaten
HIC kredi kartı ile yatırım yapmadinmi kanka bilmiyon galiba

bogacbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,089
2,207
113
Icra dosyam olsa nolur hayatımı kurtarmışım en fazla sigortalı iste çalışamam. Evimi satsam en az 2.5 milyon eder arabami satsam en az 700 bin lira eder yıllarca çalışsam alamazdım bunları 😉😀 hadi hadi sende takdir ediyosun ama utanıyorsun
la gardas senın akıl sağlın yerındemı ? evlimisin sen çol çocuk var mı ?

fb2929

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
241
50
28
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Valla anlamadım kral şanlı adamsın bize yok valla

iso0625

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
809
316
63
Bu NFC okumuyo hata veriyo MK redmi no 8pro nasıl çözerim yardımcı olurmusunuz

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
Hadi yi yükledim 2 k kart dedi ama kart yok ortada sanal acrim ortada gorunmuyor nerden bakiyoruz ? 3.5 hazır limit var onu kullanamıyoruz sanirim

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,428
1,761
113
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Kardeşim 30 icra 1 milyon borç var diyorsun başına bir bela daha liyorsun yanlış anlama 31 .icra bu olacak bunu sende biliyorsun beni ilgilendirmez ama sana yazık değilmi işimde yok diyorsun yinede yanlış anlama dediklerimi

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,428
1,761
113

Garen123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
258
208
43
Dostum çok sevinme eline kredi kartı geçip açıldığında anında el koyucak ve borcundan düşecekler saniye süremeyecek ben banka çalışanıyım Buda burda kalsın kartın teslim edildiğinde bu manzarayla karşılaşıcaksın :(

bogacbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,089
2,207
113
Kardeşim 30 icra 1 milyon borç var diyorsun başına bir bela daha liyorsun yanlış anlama 31 .icra bu olacak bunu sende biliyorsun beni ilgilendirmez ama sana yazık değilmi işimde yok diyorsun yinede yanlış anlama dediklerimi
lan bizimde sicil tertemiz 6-7 ay önce alışverıs yaparım dıye basvuru yaptıyfım vermedıler kafayı yemıs bunlar ya 🤣🤣

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,515
4,526
113
Dostum çok sevinme eline kredi kartı geçip açıldığında anında el koyucak ve borcundan düşecekler saniye süremeyecek ben banka çalışanıyım Buda burda kalsın kartın teslim edildiğinde bu manzarayla karşılaşıcaksın :(
Kral sen bilirsin kredi kartı ödeme günü geldiğinde dönem borcunu aynı gün kapatıp 2 saat sonra ceksekm sorun olur mu

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
Kart gelmeden işlem yapilmiyormu sanal kart ile filan bilgi verecek varmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...