Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsiburada / Hepsipay Limit Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
152
43
Merhaba arkadaşlar,
Hepsipay limiti 6000 ₺ çıkmış ama altın, elektronik ürünler de geçerli değilmiş ama bi bakıyorum bazı telefonlarda geçerli oluyor
Tam olarak konuya hakim olan birisi aydınlatır mı en az zararla ne alınır ne satılır telefonda %30-40 zarar yazacak gibi
Arkadaşlar bir sorum olucak hepsipay da banka hesabimdan hesabımı dogruladim 1 TL yolladım 5000 TL verdi sormak istediğim hesabını doğrula avantajlardan faydalan kısmı var orayı da dogrulayinca ek bir limit veriyor mu kimlik onayı istiyor yardımcı olursanız sevinirim NFC ile okutma var ama bende NFC yok

Ekli dosyalar

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,206
6,878
113
Arkadaşlar bir sorum olucak hepsipay da banka hesabimdan hesabımı dogruladim 1 TL yolladım 5000 TL verdi sormak istediğim hesabını doğrula avantajlardan faydalan kısmı var orayı da dogrulayinca ek bir limit veriyor mu kimlik onayı istiyor yardımcı olursanız sevinirim NFC ile okutma var ama bende NFC yok
Bende de nfc yok da nfc ne dd

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
kampanyali 45.000 verdi bana biseyler alcak varmi??? yardimci olalim birbirimize..

misaki1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,306
269
83
ben hepsipaya hesap açtım limit tanımlamadı simdilik limitten yararlanamiyosun diyo neden oluyo bu

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,543
549
113
Borcum gecikmede. 59 gün olmuş. Dün aradılar yasal takip diye. Acilen 1400 TL bulmam lazım ödeme için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...