Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Çoğu freebet etkinliğine kullanıcı adıyla katılım sağlıyorsunuz. Kullanıcı adı da hesabınızı patlatmak için yeterli. Ben neredeyse hiç bir kullanıcı adı içeren etkinliğe katılmıyorum. Tabi adam kullanıcı adınızı Forum üzerinden buluyor. Oynadığınız siteyi de çözüyor. Hele ki rolling ve ya ödüllü kupon paylaşımı yaptıysan hemen sizi takibe alıyor çünkü adamın işi bakiyesi olan hesaplar. Benim başıma kalebette bir defa geldi ondan sonra tövbe ettim. Dört sene önce 500 lirayı yemişti
Doğru diyorsun dost bakma işte bizim boş bulunmamız umarım bidaha kimsenin başına gelmez

elvan34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
423
112
43
Ödenmedi hala
Gece cekim iptal oldu bakiye geri hesaba
Canlı destege baglandım birden bakiye 0landı
Finans birimi aldı dediler bakiyeyi
Kriptodan kaynaklı hatadan iptal edildi gün içinde bilgi verilecek dediler
Bekliyorum hala bir gelişme yok
Sorun yok ödenecek diyorlar sürekli oyalar gibi ama umudum yok açıkçası
12de tam 48 saat olacak bakalım ne olacak geceye kadar
oha be abartmislar simdiye kadar odemeleri lazim idi keske fixle 5 parca seklinde cekseydin almistin odemeni simdiye kadar

elvan34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
423
112
43
Finans birimimiz tarafından çekim onaylandı gönderilecektir diyorlar iptal konusu icinse kripto kaynaklı bir sorun bugün icinde çözülecektir dediler. Cekim iptal olursa yeniden talep verirsiniz diyorlar. Anlamadım niye iptal oldu ne oluyor
hem iptal oldu hem bakiye sıfır diyorsun çok garip bi durum

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Finans birimimiz tarafından çekim onaylandı gönderilecektir diyorlar iptal konusu icinse kripto kaynaklı bir sorun bugün icinde çözülecektir dediler. Cekim iptal olursa yeniden talep verirsiniz diyorlar. Anlamadım niye iptal oldu ne oluyor
İlginç bir durum dost bekle bakalım nolucak

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
hem iptal oldu hem bakiye sıfır diyorsun çok garip bi durum
Bakiyede para vardı ben canlı desteğe ilk sormak icin baglandıgımda gitti bakiye. Finans birimi çekim işlemi için aldı bakiyeyi öglen baglanıp bilgi alabilirsiniz kontrol edilecektir dediler. Öglen gün için oldu simdi de aksam diyorlar. İptal nedeni kontrol edilmektedir ama çekim onaylanmıştır diyorlar anlamadım hiçbir şey

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
İlginç bir durum dost bekle bakalım nolucak
Aklıma tek gelen bunlar ödemeyi yanlış kripto cüzdanına yaptı kendi hataları yani. Çünkü onaylanan cekim niye iptal ediliyor. Bir de bana müşteri tarafından verilen cekim iptal edilememektedir demişlerdi. Cidden ilginç bir durum. Ödenecegine dair umudum yok

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Aklıma tek gelen bunlar ödemeyi yanlış kripto cüzdanına yaptı kendi hataları yani. Çünkü onaylanan cekim niye iptal ediliyor. Bir de bana müşteri tarafından verilen cekim iptal edilememektedir demişlerdi. Cidden ilginç bir durum. Ödenecegine dair umudum yok
Senin verdiğin adresin disindaki kripto adresine ödeme yapılamaz diğer ihtimal site bukadar parayı ödememek için sorunlar üretiyor olabilir

TorontoRaptors

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,776
1,781
113
Keşke vbet de vursaydım dediğin oldu mu kriptoya en hızlı işlem yapan site şuan sportsbet dışında

elvan34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
423
112
43
Bakiyede para vardı ben canlı desteğe ilk sormak icin baglandıgımda gitti bakiye. Finans birimi çekim işlemi için aldı bakiyeyi öglen baglanıp bilgi alabilirsiniz kontrol edilecektir dediler. Öglen gün için oldu simdi de aksam diyorlar. İptal nedeni kontrol edilmektedir ama çekim onaylanmıştır diyorlar anlamadım hiçbir şey
çok garip bir durum olmuş dost inşllh en yakın surede bildirim alırsın hesabınaza para girişi oldu diye :)

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Keşke vbet de vursaydım dediğin oldu mu kriptoya en hızlı işlem yapan site şuan sportsbet dışında
Keşke rotabet ya da dinamobet olsaydı dedim valla
Vbette bir sıkıntım var inatla çözmüyorlar oynamıyorum o yüzden orada
Tumbette de 5 haneli cekimler cok yaptım ödendi 4-5 saatte ama işte miktar büyüyünce degişik degişik şeyler yaşanıyor

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Keşke rotabet ya da dinamobet olsaydı dedim valla
Vbette bir sıkıntım var inatla çözmüyorlar oynamıyorum o yüzden orada
Tumbette de 5 haneli cekimler cok yaptım ödendi 4-5 saatte ama işte miktar büyüyünce degişik degişik şeyler yaşanıyor
Rota hilton dinamo cok guzel burolar vbette dahil. Tumbbettte iyide iste neden boyle olmus anlamis degilim. Cok yuksek yatirimcilari var yillardir tek sorun problemini duymadim. Sendebi gecikme olmus oda yontemden dolayi herhalde. Payfix limitin dolu olmasaydi coktan sendeydi para. Gelir bakalim tebrikler