Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,070
44,397
113
Abi geçmiş olsun aynısı 3 4 kez benimde başıma geldi buradan biri var ve adam bir şekilde girmeyi başarıyor umarım birdaha olmaz
Valla cok pis canimi yakdi ve ahimi aldi.parmklari kopsun srefsizin bidaha yapamasin boyle seyler.neyse 2 fa olayini cozdum artik onu kullanicam belki ise yarar

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
5 dakikada bir üç kere çekim talebi vermiş hepsi reddedilmiş biraz üyenin güvenliğini düşünen site olsa o üçüncü redten sonra hesabını anında dondururdu siteninde hatası var öyle bir kural olması lazım kısa aralıklarla sürekli verilip red yiyen talepler için ilk redten sonra canlıya soruyoruz zaten normalde sebebini dün öyle bir red yedim sitenin birinden karışıklık olmuş tekrar talep verin dedi canlı destek çektim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,070
44,397
113
şeref yoksunu bunun gibiler
Cok hafif konusuyorsun asil hak ettigi laflari yazamiyoruz oda bana koyuyor.ama boylelerini gozumun onunde linc etseler kilimi kimildatmam.bak tekrsr diyorum calabilse eyvallah ama calamamis gidip parayi sifirlamis 120 lirayla slot cevirmek ne lan allahin belasi 120 liraya 24 ekmek aliniyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,070
44,397
113
5 dakikada bir üç kere çekim talebi vermiş hepsi reddedilmiş biraz üyenin güvenliğini düşünen site olsa o üçüncü redten sonra hesabını anında dondururdu siteninde hatası var öyle bir kural olması lazım kısa aralıklarla sürekli verilip red yiyen talepler için ilk redten sonra canlıya soruyoruz zaten normalde sebebini dün öyle bir red yedim sitenin birinden karışıklık olmuş tekrar talep verin dedi canlı destek çektim
Bnde oyle soyledim.hesabin guvenliginden uye sorumludur diyorlar 2 fa aktif edin diyorlar

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
Bnde oyle soyledim.hesabin guvenliginden uye sorumludur diyorlar 2 fa aktif edin diyorlar
seri şekilde talep verilip red yemiş sürekli niye dondurmadılarsa hesabını geçenlerde sitenin birinde 3 kere yanlış girdim şifreyi hesabı dondurdular burada üç kere red yemiş seri çekim talepleri var dondurmaları lazım üyeye sormadan açtırmak isteyen üye sonra canlıya bağlanıp açtırır zaten

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,070
44,397
113
seri şekilde talep verilip red yemiş sürekli niye dondurmadılarsa hesabını geçenlerde sitenin birinde 3 kere yanlış girdim şifreyi hesabı dondurdular burada üç kere red yemiş seri çekim talepleri var dondurmaları lazım üyeye sormadan açtırmak isteyen üye sonra canlıya bağlanıp açtırır zaten
Aynen bide farkli isime cekmeye calismis.cekim islemi onayina kim bakiyorsa hesbi kapatmaliydi bncede.adam 25 dk eglenmis hesapts gitmis.belki spin falan gommustur dedim ama yok gommemis

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Cok hafif konusuyorsun asil hak ettigi laflari yazamiyoruz oda bana koyuyor.ama boylelerini gozumun onunde linc etseler kilimi kimildatmam.bak tekrsr diyorum calabilse eyvallah ama calamamis gidip parayi sifirlamis 120 lirayla slot cevirmek ne lan allahin belasi 120 liraya 24 ekmek aliniyor
yazmak istiyoruz ama yazamıyoruz adminler sağolsun

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Ee sonuc ne oldu orda ben kacirdim o konuyu.gece hesap patlayinca soka girdim anca aklim basima gelmeye basladi
Ödenmedi hala
Gece cekim iptal oldu bakiye geri hesaba
Canlı destege baglandım birden bakiye 0landı
Finans birimi aldı dediler bakiyeyi
Kriptodan kaynaklı hatadan iptal edildi gün içinde bilgi verilecek dediler
Bekliyorum hala bir gelişme yok
Sorun yok ödenecek diyorlar sürekli oyalar gibi ama umudum yok açıkçası
12de tam 48 saat olacak bakalım ne olacak geceye kadar

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,171
9,881
113
Abi geçmiş olsun aynısı 3 4 kez benimde başıma geldi buradan biri var ve adam bir şekilde girmeyi başarıyor umarım birdaha olmaz
Çoğu freebet etkinliğine kullanıcı adıyla katılım sağlıyorsunuz. Kullanıcı adı da hesabınızı patlatmak için yeterli. Ben neredeyse hiç bir kullanıcı adı içeren etkinliğe katılmıyorum. Tabi adam kullanıcı adınızı Forum üzerinden buluyor. Oynadığınız siteyi de çözüyor. Hele ki rolling ve ya ödüllü kupon paylaşımı yaptıysan hemen sizi takibe alıyor çünkü adamın işi bakiyesi olan hesaplar. Benim başıma kalebette bir defa geldi ondan sonra tövbe ettim. Dört sene önce 500 lirayı yemişti

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
Ödenmedi hala
Aman dost sen siteyle irtibati kesme bosta birakma siteyi aha goruyon ortada dolananlari

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Ödenmedi hala
İnşallah öder moruk paranı 27 bin leva az para değil yani burda olsaydı şimdiye kadar yüz kere almıştım o parayi