Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Keşke rotabet ya da dinamobet olsaydı dedim valla
Vbette bir sıkıntım var inatla çözmüyorlar oynamıyorum o yüzden orada
Tumbette de 5 haneli cekimler cok yaptım ödendi 4-5 saatte ama işte miktar büyüyünce degişik degişik şeyler yaşanıyor
Siteleri zorluyor bu 300 bin tl para çok amk bankaya atsan aylık faizi asgari ücret yapıyor oyuzden

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Bu tümbetin lisans bilgilerine nereden ulaşabilirim, mail adresine falan

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
Yok dostum yasakmış lisans bilgilerinin verilmesi öyle diyor canlı destek
Dost sende parca parca çekmeyi dene sitede para kalırsa belki daha hızlı gonderirler kafanda mı miktar belirle ara ara oyunlara gir genelde siteler bu şekilde çekimi hizlandiriyorlar ben daha hiç duymadım site ile alakali sikayet

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Dost sende parca parca çekmeyi dene sitede para kalırsa belki daha hızlı gonderirler kafanda mı miktar belirle ara ara oyunlara gir genelde siteler bu şekilde çekimi hizlandiriyorlar ben daha hiç duymadım site ile alakali sikayet
Dost suan bakiye yok ki hesapta
Çekim iptal edildi yazıyor bakiye geri gelmişti gece, ben canlı desteğe baglanınca 0 oldu
Finans birimi tarafından kontrol için alındı diyorlar
Hem çekim onaylandı diyorlar hem de kontrol var diyorlar
Sözde öglene bitecekti kontrol şimdi de yarına kalabilir de diyorlar
Siteyle ya da canlı destekle çözülmeyecek bu belli
48 saat dolana kadar bekleyeceğim hala oyalarlarsa lisanslarına yazcam ama lisanslarının mailini bulamıyorum

ismail22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,396
1,254
113
Çekim iptal edildi yazıyor bakiye geri gelmişti gece, ben canlı desteğe baglanınca 0 oldu
48 saat dolana kadar bekleyeceğim hala oyalarlarsa lisanslarına yazcam ama lisanslarının mailini bulamıyorum
Durumu zorlaştırıyor yavşaklar Türk siteleri böyle bee yorumsuz amk

elvan34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
423
112
43
tumbet yamuk yapmazdi sana denk geldi galiba dost bunlar simdi lisansa yazdin diye killik yapmasinlar biraz daha bekle bence

Emsalsiz1903

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
Anladım bakiyenin olmaması bi yandan iyi bazı adilere yol kapanmış oldu fakat sen bekle reis 48 saat dolsa bile canlı desteğe ters konuşma sonuçta az miktar değil 1 haftada da sürse desteğe üslubu argo kullanma yani sende ne sanssizmisin dost normalde ödeyeceği miktarlar sana denk gelmiş inş kısa zamanda çözülür

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Anladım bakiyenin olmaması bi yandan iyi bazı adilere yol kapanmış oldu fakat sen bekle reis 48 saat dolsa bile canlı desteğe ters konuşma sonuçta az miktar değil 1 haftada da sürse desteğe üslubu argo kullanma yani sende ne sanssizmisin dost normalde ödeyeceği miktarlar sana denk gelmiş inş kısa zamanda çözülür
Yok argo konusmam ben zaten hiçbir desteğe karşı asla ama aptal yerine koyar gibi cevaplar vermeye başladılar sinir bozucu oldu bu olay artık

Emsalsiz1903

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,473
4,386
113
Yok argo konusmam ben zaten hiçbir desteğe karşı asla ama aptal yerine koyar gibi cevaplar vermeye başladılar sinir bozucu oldu bu olay artık
Sende haklısın dost bazen illet ve bıktırma çabasındalar ya kardeşim ödemeyi 1 saniyede hesabına alıyorsun yollarken neden bu kadar sitrese bırakıyorsunuz sabır de dost inş sıkıntısız çözersin

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Sende haklısın dost bazen illet ve bıktırma çabasındalar ya kardeşim ödemeyi 1 saniyede hesabına alıyorsun yollarken neden bu kadar sitrese bırakıyorsunuz sabır de dost inş sıkıntısız çözersin
Evet beyler bakiye hesaba geri geldi. Doge ve usdt olarak iki parça çekim vermemi istediler