Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesap Sıfırlamalar ve Hesap şifresi Değiştirilenler Hk.

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,126
4,357
113
Evet sitelere giren bakiyemizi calan bir kansiz sütü bozuk var ama @Dengebet Destek sitesi cekimi başka isimde kişiye yollama hakki yok cekim yapan kişnin bilgileri tutmuyorsa yollama hakkı yok ne güzel dünya herkez gelsin benim hesaptan başka isme para ceksin lafim size @Dengebet Destek

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,440
3,996
113
Bana da her gün doğrulama kodu geliyor, gündüz gece hiç farketmiyor, halbu ki böyle bir isteğim hiç olmadığı halde.Kaldi ki hangi site olduğunu bilmiyorum burada amaç ne, yüzlerce siteye üyeliğim var , ben bu kodu nerede onaylayacagim ? Ayrıca bu kod geldiğine göre hesap şifremi biliyorlar neyse ki hesaplar tamtakir olduğundan sıkıntı yok

Oduncu55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
495
374
63
Üstadlar bende birini biliyorum ama olayda benimde suçum var olay ise adam benim hesaba giriyor siteyi sahte dekontla yatırım yapıp bakiyeyi yükseltiyor ama benim olaylardan haberim yok adam çekim yapmaya çalışmış site isim yüzünden göndermemiş sonra o arkadaş bana ulaşıp parayı çek yarı yarıya bölüşelim dedi bende çektim 1 lira bile vermedim arkadaş ise bu forumdan hatta hepinizin bildiği biri

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,126
4,357
113
Üstadlar bende birini biliyorum ama olayda benimde suçum var olay ise adam benim hesaba giriyor siteyi sahte dekontla yatırım yapıp bakiyeyi yükseltiyor ama benim olaylardan haberim yok adam çekim yapmaya çalışmış site isim yüzünden göndermemiş sonra o arkadaş bana ulaşıp parayı çek yarı yarıya bölüşelim dedi bende çektim 1 lira bile vermedim arkadaş ise bu forumdan hatta hepinizin bildiği biri
İsim ver bilsin herkez

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
İsim ver forumda kimin ne olduğu bilinsin

bestamix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
693
491
63
Merhaba Arkadaşlar ;

Bugün yine bakiyesi çekilen , hesap şifresi değiştirilen ,hesap şifresi değiştirilmeye çalışan üyelerimiz olmuş.

Bunu nasıl yapıyorlar diye soracak olursak ;

Muhtemelen yatırım yaptığınız herhangi bir sitede, sitede çalışan biri yatırımcıların bilgilerini alıyor ( isim,soyad, tc, mail ) eğer belge onayladığınız bir site ise belgeleriniz de bu şekilde bu kişilerin elinde oluyor. Ve bu bilgileri kullanarak hesaplara girmeye çalışıyorlar.

Kesinlikle bizim aklımıza başka birşey gelmiyor. Başka türlü bir insanda bu tüm bilgiler olamaz.

Bu durumdan nasıl kurtuluruz ve korunuz diye soracak olursak ;

Kesinlikle 2 aşamalı doğrulmayı aktif ediniz. Ve kesinlikle her sitede aynı şifreyi kullanmayınız. Kullandığınız sitede SMS Doğrulama var ise aktif ediniz.

NOT : Bugün Bu hırsızlığı yapan kişi ve paraların çekildiği isim SEDAT SUNKAR'ın bilgileri elimize geçtiği anda tüm bilgileri forumda yeni konu olarak açılacaktır. Forumca cimer'e Şikayet oluşturacağız SEDAT SUNKAR adına, Sıfırladığı bakiyeler , yaptığı hırsızlıklar yanına kalmayacaktır.
Genelde bu sıkayet ler pronet sitelerinde oluyor

Dengebet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,466
1,444
113
Evet sitelere giren bakiyemizi calan bir kansiz sütü bozuk var ama @Dengebet Destek sitesi cekimi başka isimde kişiye yollama hakki yok cekim yapan kişnin bilgileri tutmuyorsa yollama hakkı yok ne güzel dünya herkez gelsin benim hesaptan başka isme para ceksin lafim size @Dengebet Destek
Furkan Bey , payfix ve kripto otomatik calısan sistemler , yatırımdada cekimdede bu yontemlerden farklı kişiler adına işlem yapabilmek mümkün.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,609
5,157
113
Adamlar turkiye sartlarinda 3 kurus kazanmak icin kicini yirtiyor zaten. Bide bu yavsak hesap sıfırlayan tayfa türedi. Yazik yav valla kumar icinde kumar.