Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesap Sıfırlamalar ve Hesap şifresi Değiştirilenler Hk.

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,110
643
113
Hala böyle insanları saklayanlar var şaşkınlıkla izliyorum burda yazmam doğru olmaz diyor arkadaş 🤣 hayır nerde yazacan acaba yada bu adamı niye gizliyorsun edeceksen burda rezil edeceksin

Oduncu55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
495
374
63
Hala böyle insanları saklayanlar var şaşkınlıkla izliyorum burda yazmam doğru olmaz diyor arkadaş 🤣 hayır nerde yazacan acaba yada bu adamı niye gizliyorsun edeceksen burda rezil edeceksin
Senimi kırcam üstad hani 120000 tl bakiyeyi çekemeyen kişi vardı ya o

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Furkan Bey , payfix ve kripto otomatik calısan sistemler , yatırımdada cekimdede bu yontemlerden farklı kişiler adına işlem yapabilmek mümkün.
Ne otomatiği yahu benimkini neden iptal edip hesabımı dondurdu ve bana ulaştı başka site. Kriptoyuda sordum mail onayı olmadan çekemez kimse dedi. Hangi otomatikten bahsediyorsunuz

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,126
4,357
113
Furkan Bey , payfix ve kripto otomatik calısan sistemler , yatırımdada cekimdede bu yontemlerden farklı kişiler adına işlem yapabilmek mümkün.
Bugune kadar mümkün degil cekilince mümkün beyfendi benum ismimf n baskasina para yollama hakkiniz yok bu cevabina soru sormaniz bile cümle israfıdir

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,790
5,585
113
Mahalle yanarken orospu saçını tararmış. biz ne derdindeyiz eleman ne derdinde
umurunda değil ki sadece kendi çıkarını düşünüyor bazı insanlar klasik yarın bir gün mağduriyet yaşadığında yine forumdan destekçi arayacak ben destek olmam kendi adıma konuşmak gerekirse mağdur olana destek vermezsek yarın bir gün destek istemeye yüzümüz olmaz

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,765
1,980
113
umurunda değil ki sadece kendi çıkarını düşünüyor bazı insanlar klasik yarın bir gün mağduriyet yaşadığında yine forumdan destekçi arayacak ben destek olmam kendi adıma konuşmak gerekirse mağdur olana destek vermezsek yarın bir gün destek istemeye yüzümüz olmaz
Benim vbet 10k paramı yedi o zaman nerdeydiniz acaba

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
1xbet gibi yapsalar hiç Bi problem olmaz. Hem SMS onayı hem iki aşamalı oluyor girişe. Para çekerken de sms onayı ve iki aşamalı şifreyi girmeden çektirmiyor. Yani başkalarının işlem yapmasını imkansız hale getirmiş 1xbet

Ahmet33z

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,418
1,555
113
Merhaba Arkadaşlar ;

Bugün yine bakiyesi çekilen , hesap şifresi değiştirilen ,hesap şifresi değiştirilmeye çalışan üyelerimiz olmuş.

Bunu nasıl yapıyorlar diye soracak olursak ;

Muhtemelen yatırım yaptığınız herhangi bir sitede, sitede çalışan biri yatırımcıların bilgilerini alıyor ( isim,soyad, tc, mail ) eğer belge onayladığınız bir site ise belgeleriniz de bu şekilde bu kişilerin elinde oluyor. Ve bu bilgileri kullanarak hesaplara girmeye çalışıyorlar.

Kesinlikle bizim aklımıza başka birşey gelmiyor. Başka türlü bir insanda bu tüm bilgiler olamaz.

Bu durumdan nasıl kurtuluruz ve korunuz diye soracak olursak ;

Kesinlikle 2 aşamalı doğrulmayı aktif ediniz. Ve kesinlikle her sitede aynı şifreyi kullanmayınız. Kullandığınız sitede SMS Doğrulama var ise aktif ediniz.

NOT : Bugün Bu hırsızlığı yapan kişi ve paraların çekildiği isim SEDAT SUNKAR'ın bilgileri elimize geçtiği anda tüm bilgileri forumda yeni konu olarak açılacaktır. Forumca cimer'e Şikayet oluşturacağız SEDAT SUNKAR adına, Sıfırladığı bakiyeler , yaptığı hırsızlıklar yanına kalmayacaktır.
reisim 2 aşamalı aktifkende sıfırlanan hesaplar oldu , bürolarında bu konuda açıkları veya adamlarda patlaklar var

15Dilek15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
194
43
Ben böyle bir şey olduğuna inanmıyorum. Kardeşim benim ve bir çok kişinin başına çift aşama aktif iken böyle bir olay geldi. Ve şu şekilde oluyor tam çekim verdiğiniz anda çekimi iptal edip kendi hesaplarına çekim oluşturuluyor. Bunu sitenin kendisi yapıyor.
Bana da çok mantıksız geliyo oynadığım hiçbir sitede kendinden başka birinin adına çekim yapamıyorsun daha önce ne gördüm ne duydum he mail ele geçiriliyor paparalar çalınıyo deniyorsa onu bilmem ama iş o hale gelene kadar da bi insanın anlamaması mümkün değil site hesabında ki bakiye sıfırlandı vs deşeler anlarım ama bu iş bana çok mantıklı gelmiyo yapılıyorsa da site kendi içinde yapıyordur bunu hesap çalınmakla alakası olduğunu zannetmiyorum

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Bana da her gün doğrulama kodu geliyor, gündüz gece hiç farketmiyor, halbu ki böyle bir isteğim hiç olmadığı halde.Kaldi ki hangi site olduğunu bilmiyorum burada amaç ne, yüzlerce siteye üyeliğim var , ben bu kodu nerede onaylayacagim ? Ayrıca bu kod geldiğine göre hesap şifremi biliyorlar neyse ki hesaplar tamtakir olduğundan sıkıntı yok
Jojobet in sms guvenligi aktif ise ordan geliyor olabilir. Aynisi bana da oluyordu sms dogrulamayi kapattim bir daha hic gelmedi. Biri hesabima girmeye calisiyorsa da herhalde zir deli. Gunde 5-6 kere sms geliyordu. Simdi girsin dursun.