Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesap Sıfırlamalar ve Hesap şifresi Değiştirilenler Hk.

Cazzy07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
425
6
18
Merhaba Arkadaşlar ;

Bugün yine bakiyesi çekilen , hesap şifresi değiştirilen ,hesap şifresi değiştirilmeye çalışan üyelerimiz olmuş.

Bunu nasıl yapıyorlar diye soracak olursak ;

Muhtemelen yatırım yaptığınız herhangi bir sitede, sitede çalışan biri yatırımcıların bilgilerini alıyor ( isim,soyad, tc, mail ) eğer belge onayladığınız bir site ise belgeleriniz de bu şekilde bu kişilerin elinde oluyor. Ve bu bilgileri kullanarak hesaplara girmeye çalışıyorlar.

Kesinlikle bizim aklımıza başka birşey gelmiyor. Başka türlü bir insanda bu tüm bilgiler olamaz.

Bu durumdan nasıl kurtuluruz ve korunuz diye soracak olursak ;

Kesinlikle 2 aşamalı doğrulmayı aktif ediniz. Ve kesinlikle her sitede aynı şifreyi kullanmayınız. Kullandığınız sitede SMS Doğrulama var ise aktif ediniz.

NOT : Bugün Bu hırsızlığı yapan kişi ve paraların çekildiği isim SEDAT SUNKAR'ın bilgileri elimize geçtiği anda tüm bilgileri forumda yeni konu olarak açılacaktır. Forumca cimer'e Şikayet oluşturacağız SEDAT SUNKAR adına, Sıfırladığı bakiyeler , yaptığı hırsızlıklar yanına kalmayacaktır.
Teşekkürler bizleri şu lanetlerden kurtarmak için çabaladığınız için....

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Sedatın kelleye ödül far mı

criticdamage01

Never forget your past. He is your best teacher...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
bu konu hakkında bir isim vermiştim sana dostum, onunda üstüne gidin isterseniz birşey çıkaabilir...
O isimi tostculardan 2 kişi olduğunu çok iyi biliyoruz abi sende biliyorsun tost diyen sahisi :D

criticdamage01

Never forget your past. He is your best teacher...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,297
1,253
113
işin içinde varmı yokmu onlar bilmiyorum ama onların da bilgileri var
Abi 3 yıl önce twitterda herkesden özür dileyerek söylüyorum kedi ihbar ediyor diye bir sayfa vardı tesadüfen twitterda adımı soyadımı aratırken gördüm ve adam bir liste çıkartmış 20 30 kişi var bende dahil listedekiler cimeri bimeri ne kadar şikayet platformu varsa şikayet etmiş ve etkiketlemiş. Ardından ifadeye çagırıldım delikanlılık yaptık oynadım dedim 6300 ü acımadan vergi borcuna yazdılar. Demek istediğim bu şahısı tanımam kim oldugunu bilmem iyikide bilmiyorum yoksa hiç iyi şeyler başına gelmezdi durduk yere o o...c nun yüzünden oynadıgım site patlamış sanarak gittigim siber suçlara şikayetden dolayı olduğunu ve bu şahısın yaptıgını ögrendim. Hiç kimse ilede yemin billah hasımlık sorunumda yok. Demek istedigim bilgilerimiz kimlik selfie dahil adamların eli kolu gibi geziyor ortalıkta... Abi dikkat etmek lazım....!!!!

Ben kesinlikle ve kesinlikle 2 aşamalı dogrulamanın olmadıgı siteye para atmam ve her sitede şifrem bilhassa mümkün mertebe mailim farklıdır... Bu şeref yoksunları daha çok kişinin başını yakacak herkes dikkat etsin...!!!! maddi manevi olarak bk forumunda bir arkadaş suçsuz yere hapis yattı oynatıcı diye şikayet etmişler....

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Abi 3 yıl önce twitterda herkesden özür dileyerek söylüyorum kedi ihbar ediyor diye bir sayfa vardı tesadüfen twitterda adımı soyadımı aratırken gördüm ve adam bir liste çıkartmış 20 30 kişi var bende dahil listedekiler cimeri bimeri ne kadar şikayet platformu varsa şikayet etmiş ve etkiketlemiş. Ardından ifadeye çagırıldım delikanlılık yaptık oynadım dedim 6300 ü acımadan vergi borcuna yazdılar. Demek istediğim bu şahısı tanımam kim oldugunu bilmem iyikide bilmiyorum yoksa hiç iyi şeyler başına gelmezdi durduk yere o o...c nun yüzünden oynadıgım site patlamış sanarak gittigim siber suçlara şikayetden dolayı olduğunu ve bu şahısın yaptıgını ögrendim. Hiç kimse ilede yemin billah hasımlık sorunumda yok. Demek istedigim bilgilerimiz kimlik selfie dahil adamların eli kolu gibi geziyor ortalıkta... Abi dikkat etmek lazım....!!!!

Ben kesinlikle ve kesinlikle 2 aşamalı dogrulamanın olmadıgı siteye para atmam ve her sitede şifrem bilhassa mümkün mertebe mailim farklıdır... Bu şeref yoksunları daha çok kişinin başını yakacak herkes dikkat etsin...!!!! maddi manevi olarak bk forumunda bir arkadaş suçsuz yere hapis yattı oynatıcı diye şikayet etmişler....
sadece şahıslar değil forumlarda kötü etkilenir bu durumdan, bu mevzu devam ederse bırakırım zaten forumu filan buralardan buluyorlar kurbanları

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Yapanları ben biliyorum nicklerini de biliyorum yıllardır forumlardayım. Çoğu farklı forumlardan önceden ban yiyen tipler.

Telegramda grupları var tek elden çıkmıyorlar organize çalışıyor bunlar. Forumlarda bunlarla kanka çeken muhabbet edenler var.

Yapanlar da yaşları ufak çoğunun...

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Yapanları ben biliyorum nicklerini de biliyorum yıllardır forumlardayım. Çoğu farklı forumlardan önceden ban yiyen tipler.

Telegramda grupları var tek elden çıkmıyorlar organize çalışıyor bunlar. Forumlarda bunlarla kanka çeken muhabbet edenler var.

Yapanlar da yaşları ufak çoğunun...
Büyümüştür onlar reis yıllardır aynı kalmaları imkansız

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Hırsız her yerde hırsızdır, askerde gariban bi köylü çocuğu vardı babası yatalak anası ve kız kardeşi tarlada çalışı 500₺ para yollamışlar çocuğa. Çocuk da gariban sessiz bir çocuktu duşa giderken dolabına parasını koymuş kilitlemiş bi dönüyor geri para yok telefonu da gitmiş patlatmışlar dolabı.

Hiç unutmam erzincan ayazında 3 saat ince kıyafetlerle ayakta diktiler bizi bir tane karaktersiz o.ç yüzünden. Komutanlar geldi kim aldıysa dolabına bıraksın şimdi 15 dk müsade dedi.

o. evladı gitmiş bide dolaba not bırakmış acıdım sana 200 tl bırakıyorum telefonunu unut vermem diye...

Bunların yaşaması nefes alması haram, hırsız her yerde hırsız.