Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Dosyası

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Yüzde 25ine mi el koyabiliyorlar. Benim üç bankaya toplamda 200 250 bin borç çoğunu çeviriyorum ama 50 binlik yapılanmış kredi kartım patladı 3 aya gidiyor. Ne yapabilirler maximum? Kırmızı liste falan önemli değil, ailemle yaşıyorum herhangi bir özel esyam dahi yok. Hesaplara bloke sonrası maaştan 25 kesinti ve tabiki aşırı faizler gelir diye düşünüyorum bana bir fikir verebilir misin
Eskisi gibi eve icra olayları yok benimde var bankalara icralik borcum evden gelip bişey kaldirma yok maaşlı çalisansan 4te1 ini aliyolar diye biliyorum iş yeri kesiyo direkt iş yerine tebligat gidiyor patronun insafına bağlı iş devamlılığını evinede gelir tebligat gelmek zorunda zaten bazi avukat büroları acımasız ama tum akrabaları arayıp bilgi verip para almaya çalışıyor

• Beğen
Tepkiler: BJK

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,155
43,664
113
Eskisi gibi eve icra olayları yok benimde var bankalara icralik borcum evden gelip bişey kaldirma yok maaşlı çalisansan 4te1 ini aliyolar diye biliyorum iş yeri kesiyo direkt iş yerine tebligat gidiyor patronun insafına bağlı iş devamlılığını evinede gelir tebligat gelmek zorunda zaten bazi avukat büroları acımasız ama tum akrabaları arayıp bilgi verip para almaya çalışıyor
Benim 1400den bir şey olmaz ak di mi

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,155
43,664
113
Adamın 200 250 k borcu var aga napsınlar benim 1400ü

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,837
9,940
113
SGK ve düzenli gelirim var çalışıyorum
Kredilendirme sistemi degisdi artık kimseye 8 aydır doğru dürüst kredi çıkmıyor emekliler hariç
Kişiye özel kredi limiti oluşmuş iki kredi kartin olsa kredi cikmayabiliyor yada hiç kredili ürününde olmasa cikmayabilir

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,987
13,116
113
Yıllar önce bi icrs dosyam vardı avukatla tartıştığım için vekalet ve harcı ödememiştim şimdi danışmanı aradı 5 dk önce avukatın 1000+480 tl para istedi birde bana diyor ki bankalarınızdaki blokeler kalkar öderseniz, ben de dedim ki benim zaten blokeli banka hesabım yok neden böyle diyorsunuz? Beni mi yolmaya çalışıyorlar anlamadım ki arkadaş ziraat bankası hesabımda -1098 tl olan Bi hesap var 2 yıldır ama para falan da kesmiyor ziraate para çektiğimde, bunu zaten ödeyeceğim ama harç dedikleri 480 i ödemesem Sorun olur mu reisler
Kardesim dost tavsiyesi. Elinde para olunca öde kurtul. Yoksa her zaman karsina cikar bu dosya. Yarin obur gun acil kredi falan lazim olur bu dosyadan dolayi vermezler. Tum banka sicilini etkiler

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
946
512
93
E devletine bakiver kardesim her hangi bi dosya varmı icra dosyasi başlığı altinda yada adina açılmış bi dava ona gore yaz buraya yazdimci.olalim

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Ya derde bak hepi topu 1.5k zaten kumarda yiyiyosun kac katını bunun icin icralık olunurmu

dalgur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
865
205
43
Kredilendirme sistemi degisdi artık kimseye 8 aydır doğru dürüst kredi çıkmıyor emekliler hariç
Kişiye özel kredi limiti oluşmuş iki kredi kartin olsa kredi cikmayabiliyor yada hiç kredili ürününde olmasa cikmayabilir
Benım ıcra dosyalarım vardı kapatalı 5 ay oluyor, garanti bankası 100 bın TL kredi verdı,. Maas musterı si oldugum ıcın