Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Dosyası

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,917
1,012
113
birsey olmaz para mara ödeme oclarına

Batuhan2525

BURUNUM ŞEKİL ÖNÜMDEN ÇEKİL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
758
496
63
Yıllar önce bi icrs dosyam vardı avukatla tartıştığım için vekalet ve harcı ödememiştim şimdi danışmanı aradı 5 dk önce avukatın 1000+480 tl para istedi birde bana diyor ki bankalarınızdaki blokeler kalkar öderseniz, ben de dedim ki benim zaten blokeli banka hesabım yok neden böyle diyorsunuz? Beni mi yolmaya çalışıyorlar anlamadım ki arkadaş ziraat bankası hesabımda -1098 tl olan Bi hesap var 2 yıldır ama para falan da kesmiyor ziraate para çektiğimde, bunu zaten ödeyeceğim ama harç dedikleri 480 i ödemesem Sorun olur mu reisler
Ayni olay benim başımda su anda kardeşim banka hesaplarına bloke koyabilirler para tutma içinde fazla bu şekilde bir bloke konulduktan sonra yüklü para giriş çıkışlarına dikkat et ayni şekilde bloke koyarlar uğraşır durursun sigortan yoksa birsey alamaz yapamazlar ama sigortan olursa maaşin 4 / 1 gider

Ekli dosyalar

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,987
13,116
113
Arkadaşlar findeks puanım 1249 ama banka kredi vermiyo başvuru yapıyorum red geliyor neden acaba bilen var mi
Sürekli findex raporu alma ve mobil bankaciliktan basvuru yapma. Her basvuruda puanin duser. Duzenli maasin varsa subeye git verir 20k ya kadar

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,837
9,940
113
Benım ıcra dosyalarım vardı kapatalı 5 ay oluyor, garanti bankası 100 bın TL kredi verdı,. Maas musterı si oldugum ıcın
Bana maaş aldığım banka vermiyor hoş şubeye gitsem alirimda mobilden alıyordum eskiden

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
153
43
Sürekli findex raporu alma ve mobil bankaciliktan basvuru yapma. Her basvuruda puanin duser. Duzenli maasin varsa subeye git verir 20k ya kadar
Yapı krediden maaş alıyorum ama ne hikmetse ne kredi kartı ne kredi ne artı hesap vermiyo ben bu işten bir şey anlamadım

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
ben kaç senedir kyk kredi borcumu bile ödemedim duruyor öylece hiç de bişey olduğu yok

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,155
43,664
113
Ativer bakalim nedir
3 sene önce kapattığım icra borcumun avukat vekalet, harç ve dosya masrsfı avukatla benimle hakaretvari konuştuğu için vermemek için yemin etmiştim 3 senedir ödemiyorm bugün yine aradılar

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
946
512
93
1500 tl icin bankalara yazi yazarlar avukat almak icin uğraşırsa bankalarda 1tl ile 30 tl hesaplarina bloke koyar başka bişey olmaz ödemeye taksitlendirme isteye bilirsin ama aylik ufak ufak ödersin

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,155
43,664
113
1500 tl icin bankalara yazi yazarlar avukat almak icin uğraşırsa bankalarda 1tl ile 30 tl hesaplarina bloke koyar başka bişey olmaz ödemeye taksitlendirme isteye bilirsin ama aylik ufak ufak ödersin
Zaten onlarda bıkmış artık, kadın bana isterseniz ufak ufak ödeyin hem dosyanız kapanır dedi

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
946
512
93
Aynen öyle odemezsen cok bi sıkıntı olmaz ileride karşına çıkar ama taksitlendirme iydir ama taksitlendirip odemezsen hapis cezasi alırsın ona göre

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
946
512
93
Aynen öyle tahut verip yerine getirmedigin zaman 30 gün yatarsın bu arkadaşın yapica en ii şey bin tl odeyebilirim dosyayi kaosticaksaniz diye teklif sunmasi kabul edicekler zaten yatirip kurtulucak

Saldiray04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
760
248
43
E devlet uyap vatandas tan icra dosyalarim kismina bak borcun durumu gozukur. Memur san 4de1i aile ve cocuk parasi kesildikten sonra gider birde kinama cezasi hediye ederler.sskliysanda kesilir emekli isen muvafakat vermezsen kesemezler gelelim findeks puanina takipli kredi kredi karti olarak eksi eksi puanın 0 i bulur ne kart ne kredi zor olur.hele ki seni aileni esinin ailesini taciz ederler is yerini ararlar eve icra cikartmak icin mahkemeye dilekce verir senin psikolojini komsularinin onunde bozmak icin cabalarlar. Cift esya evde pc tablet kilitli kasa ziynet yoksa yarr.gimi alirlar.bence ode muhatap olma cok cekfim uzunca yazdim surec bu