Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Dosyası

Saldiray04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
760
248
43
E devlet uyap vatandas tan icra dosyalarim kismina bak borcun durumu gozukur. Memur san 4de1i aile ve cocuk parasi kesildikten sonra gider birde kinama cezasi hediye ederler.sskliysanda kesilir emekli isen muvafakat vermezsen kesemezler gelelim findeks puanina takipli kredi kredi karti olarak eksi eksi puanın 0 i bulur ne kart ne kredi zor olur.hele ki seni aileni esinin ailesini taciz ederler is yerini ararlar eve icra cikartmak icin mahkemeye dilekce verir senin psikolojini komsularinin onunde bozmak icin cabalarlar. Cift esya evde pc tablet kilitli kasa ziynet yoksa yarr.gimi alirlar.bence ode muhatap olma cok cekfim uzunca yazdim surec bu
Birde borcu odeyecem diye icra dairesinde taahhut verme eger gunu gelir odeyemezsen tazyik hapsi alir misafirim olursun

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,155
43,664
113
Aynen öyle tahut verip yerine getirmedigin zaman 30 gün yatarsın bu arkadaşın yapica en ii şey bin tl odeyebilirim dosyayi kaosticaksaniz diye teklif sunmasi kabul edicekler zaten yatirip kurtulucak
Kabul etmiyoruz diyor harcı da ödeyeceksin diyor

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,155
43,664
113
E
E devlet uyap vatandas tan icra dosyalarim kismina bak borcun durumu gozukur. Memur san 4de1i aile ve cocuk parasi kesildikten sonra gider birde kinama cezasi hediye ederler.sskliysanda kesilir emekli isen muvafakat vermezsen kesemezler gelelim findeks puanina takipli kredi kredi karti olarak eksi eksi puanın 0 i bulur ne kart ne kredi zor olur.hele ki seni aileni esinin ailesini taciz ederler is yerini ararlar eve icra cikartmak icin mahkemeye dilekce verir senin psikolojini komsularinin onunde bozmak icin cabalarlar. Cift esya evde pc tablet kilitli kasa ziynet yoksa yarr.gimi alirlar.bence ode muhatap olma cok cekfim uzunca yazdim surec bu
Eyvallah reis ödicem ya ben uğraşamam bunlarla borçlu olmaya alışkın değilim ve sevmiyorum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,879
44,833
113
Yaw benim 2 tane icralik dosyam vaŕdi ama suan gozukmuyor niye acaba bilen varmi.odeme falan yapmadim

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Kabul etmiyoruz diyor harcı da ödeyeceksin diyor
Dosyanin bagli olduğu icra müdürlüğüne dilekçe yaziyosun avukatlik ücretleri olusan dosya masraflsrini odemek istemiyorum ana para odeyip kapatmk istiyorym vss tertemiz kapanır

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,155
43,664
113
Dosyanin bagli olduğu icra müdürlüğüne dilekçe yaziyosun avukatlik ücretleri olusan dosya masraflsrini odemek istemiyorum ana para odeyip kapatmk istiyorym vss tertemiz kapanır
Ben zaten anaparayı ödedim icra borcunu ödedim avukatlık parası var şuan 1000+400

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
946
512
93
Sen toplam bin tl odeyebilecegini söyleyeceksin dosyanin kaldirlmasi şartıyla kaldırma sarti vericek sana

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
946
512
93
Aynen param yok bin tl borç bulucam dosyayı kapatin de büyük ihtimal kabul ediceklerdir

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,533
4,123
113
Ya normalde zaten 480 tlnin peşine düşmem ama bu aralar sıkışığım
Dostum yıllarca icralık olan ve en az avukat kadar bilgi sahibi olan biri olarak söylüyorum. İcra borcunu kapattıktan sonra adliyeye gidip borcun kaçıncı icrada ise onun dosya harcını ödeyip borcu sistemden düşürteceksin sonra bir dilekçeci ile görüşüp sicil affı dilekçeci yazdırıp BDDK'ya göndereceksin. Hemen ardından Kuveyt Türk bankasına 5bin tl ile gidip paranın karşılığında blokeli ( teminatlı) kredi kartı alacaksın. Aldığın kredi kartı ile üç ay kadar düzenli hesap hareketi oluştur mesela kredi puanını en kısa sürede yükseltmek için telefon faturası veya elektrik faturası otomatik talimat verip her ay düzenli olarak ödeme yap. Kredi kartı ile kesinlikle nakit avans çekme ve asgarisini değil tamamını öde. Bir diğer seçenek daha var bu yöntem ile üç ay içinde bankalarda kredi limitin oluşup bankalardan kredi için aranacak düzeye gelirsin. Yapı kredi, işbankası, Türkiye finans ve garanti bankası. Bu 4 bankadan birine 30bin tl yatıp teminatlı kredi talep ettiğinde senden 30bin tl paranı alıp tekrar banka tarafından kredi verilmiş gibi hesabına tanımlanacak. Kendi parana taksit ödeyeceksin belki saçma gelecek ama ikinci ayda üç farklı bankadan kredi çekenler oldu bu yöntem ile. Yani kısacası kredi puanını yükselteceksin dostum. Şuan yaklaşık 1 milyon kredi kullandım ve 4 tane yüksek limitli kredi kartı kullanıyorum. Bankayla aranı iyi tutarsan kimseye minnet ettirmez..

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
aynen öyle yarın bir gün sicil düzeldiği zaman ödesen borç gözükmese bile findeks puanını kitliyorlar borcun harcın olmasada kalıyor öyle düzelmiyor bende zıtlaşmıştım ödedim findeks güncelleme geldi puan oluştu deli gibi artıyor şuan hiç uğraşmaya değmez bence 480 için
Hocam benim 1 dosyan vardı 6 ay önce kapandı ne zaman düzelir puan
Şu an 1 tane kredi kartı var düzenli ödüyorum
Şu an limit bile yükseltmiyor

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
421
63
Dost bilirse sen bilirsin payfix hesabına kayıtlı e-posta adresi kapattım şifre blokeli açacağım mail adresini nasıl bulunur ve kurtarılır