Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Yahu tamamda ev sahiplerinin hiç mi hakkı yok mahkeme açmış kazanmislar dönmez burdan zor yanı evden çıkılacak
Bende bu sekil dusunuyorumda neye göre kazandıklarını çözemedim kiralar günü gününe ödenmiş bu kadar kısa sürede tahliye kararı nasıl alınmış onu bı turlu cozemedim. Yoksa kontratim bitti buna kabuluz. Zaten evde arıyordum çıkacaktım. Sanki zorla kaliyormusuz izlenimi vermiş

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
HALA yanlış biliyorsun eşyalarla çoluk çocuk dısarı atamaz bu bir şuç dur karara uymadığı için ceza yer her çıkmadığı gün için burası dağ başi değil o aile durumda pisiklojısı bozulsa intihar etse bunları hiçmi düşünemiyorsun seni nasil çıkardılar ispatla beklgelerle yok öyle bğrşey
kanka sen suriyelimisin türk vatandaşı değilmisin yasalardan hiçmi haberin yok boş yapma gözünü seviim adam zaten zor durumda üstüne yanlış bilgi verip bide siz zor duruma sokuyorsunuz yanlış yapıyorsunuz yapmayın

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Benim anlamadığım durum şu kira sözleşmesi bitmiş mal sahibi neden size dava açtı

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
kanka sen suriyelimisin türk vatandaşı değilmisin yasalardan hiçmi haberin yok boş yapma gözünü seviim adam zaten zor durumda üstüne yanlış bilgi verip bide siz zor duruma sokuyorsunuz yanlış yapıyorsunuz yapmayın
Kanka Türk vatandaşiyim bende diyorumki youtube avukatlar anlatıyor zaten kormayın bu kadar ya eşyaları çoluk çocuk dişarı atma nedir gözünü seveyim

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,735
6,909
113
Bende bu sekil dusunuyorumda neye göre kazandıklarını çözemedim kiralar günü gününe ödenmiş bu kadar kısa sürede tahliye kararı nasıl alınmış onu bı turlu cozemedim. Yoksa kontratim bitti buna kabuluz. Zaten evde arıyordum çıkacaktım. Sanki zorla kaliyormusuz izlenimi vermiş
Kanunlar zenginden yana olur tanıdık adamları vardır halletmislerdir

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,085
2,572
113
Arkadaşlar s.a. cümleten iyi forumlar herkese. Yaklaşık iki senedir kaldığım evimde kontratim son buldu. Kirasını günü gününe odedigim Ev sahibim beni mahkemeye vermiş çıkmam için geçen gün icra memuruyla avukat geldi kapıya 10 gün süreniz var diyerek. Tahliye kararı cikartmislar bana herhangi bir tebligat gelmedi daha doğrusu gelmiş ve muhtarlığa gitmiş herhangi bi aranma yoluyla bilgide geçilmedi. Adam Nuh diyor peygamber demiyor nasıl bir yol izleyebilirim bu konuyla ilgili bir fikri veya basından bu tip bı olay geçmiş arkadaslarin yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yaklaşık 7 günüm kaldı sokağa atcaklar bizi .
Burası yerimi, biz ne bilelim avukata sor diyecek arkadaşlara diyeceğim şu ki avukata danisacak para olsa gidip eşyamı taşır başka ev tutarım lutfen gereksiz yorum yapmayalım rica ediyorum
5 yılını doldurdunmu bu evde

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,857
7,444
113
Şeytana gerek yok ki insan zaten şeytan olmuş. Hakkında hayırlısı olsun dost