Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
Birşey sorucam size ben avukat geldiğinde şey dedim tebligat bana ulaşmadı neden siz herhangi bir arama yapmadınız konuyla alakalı bilgilendirme vermediniz dedigimde bana bu şekilde aramanın yasadisi olduğunu söyledi bende olurmu öyle şey bir ton bankası telekomu turkcelli icralık borçlar için avukatlık büroları arıyorda siz arayinca nasıl yasadisi oluyor gibisine konuştum bu avukatın dediği ne kadar doğru büro olarak arayıp bilgi vermeeleri yasadisimi oluyormus ilk defa duydum böyle birşeyi.

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,465
1,374
113
Nerde yaziyor bu dedigin hangi kanunda tebligat kanunu cebri icra vs nerde yaziyor buraya yazsana bi
(1) İhtiyati tedbir kararının uygulanmasına ilişkin emre uymayan veya tedbir kararına aykırı davranan kimse, ihlalin öğrenildiği tarihten itibaren altı ay içinde şikâyet edilmesi üzerine, altı aya kadar disiplin hapsi ile cezalandırılır. Burada hapis yatmaz bu paraya çevirilir

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,465
1,374
113
Birşey sorucam size ben avukat geldiğinde şey dedim tebligat bana ulaşmadı neden siz herhangi bir arama yapmadınız konuyla alakalı bilgilendirme vermediniz dedigimde bana bu şekilde aramanın yasadisi olduğunu söyledi bende olurmu öyle şey bir ton bankası telekomu turkcelli icralık borçlar için avukatlık büroları arıyorda siz arayinca nasıl yasadisi oluyor gibisine konuştum bu avukatın dediği ne kadar doğru büro olarak arayıp bilgi vermeeleri yasadisimi oluyormus ilk defa duydum böyle birşeyi.
He birtane çıktı aklı başında tesekkür dost

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,662
889
113
(1) İhtiyati tedbir kararının uygulanmasına ilişkin emre uymayan veya tedbir kararına aykırı davranan kimse, ihlalin öğrenildiği tarihten itibaren altı ay içinde şikâyet edilmesi üzerine, altı aya kadar disiplin hapsi ile cezalandırılır. Burada hapis yatmaz bu paraya çevirilir
Abicim bu koruma tedbir karari :)) aile ici konularda sen biraz ogren gel okumadan bilgi sahibi olmadan birseyler biliyormussun gibi buralara yazmacsabahtan beri sana cevap veriyorum.biz borclar kanununu icra iflas kanununu konusuyoruz oku bunlari 352. Maddeyi tahliye hallerini

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,662
889
113
Dostum avukat dogru soyluyor tebligat kanunu var seni aramak zorunda degil kanuni yolu bu dur cunku tebligat.seni telefonla fakan aramasi demek aslinda sana cik yonunde baski yapmasi durumunu gosterebileceginden bu isler tebligatla olur yani yazili

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,465
1,374
113
Abicim bu koruma tedbir karari :)) aile ici konularda sen biraz ogren gel okumadan bilgi sahibi olmadan birseyler biliyormussun gibi buralara yazmacsabahtan beri sana cevap veriyorum.biz borclar kanununu icra iflas kanununu konusuyoruz oku bunlari 352. Maddeyi tahliye hallerini
Ben şuan uzaklaştırma kararı dayım o dediğin 3 gun 10 gun 3 ay diye gider

Captain77

Never back down
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,657
582
113
Bundan önce şu tebligati alıp su ilkokul arkadaşım icra avukatı bı ona danisacam bulabilirsem nosunu sonra ev sahibine yalvarmaca şeklini denicem eğer yasal olarak o tamamen hakliysa
şansın bol olsun dostum ne diyelim.
paran olmasın da başını sokacak bi evin olsun :(

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,772
3,960
113
Arkadaşlar s.a. cümleten iyi forumlar herkese. Yaklaşık iki senedir kaldığım evimde kontratim son buldu. Kirasını günü gününe odedigim Ev sahibim beni mahkemeye vermiş çıkmam için geçen gün icra memuruyla avukat geldi kapıya 10 gün süreniz var diyerek. Tahliye kararı cikartmislar bana herhangi bir tebligat gelmedi daha doğrusu gelmiş ve muhtarlığa gitmiş herhangi bi aranma yoluyla bilgide geçilmedi. Adam Nuh diyor peygamber demiyor nasıl bir yol izleyebilirim bu konuyla ilgili bir fikri veya basından bu tip bı olay geçmiş arkadaslarin yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yaklaşık 7 günüm kaldı sokağa atcaklar bizi .
Burası yerimi, biz ne bilelim avukata sor diyecek arkadaşlara diyeceğim şu ki avukata danisacak para olsa gidip eşyamı taşır başka ev tutarım lutfen gereksiz yorum yapmayalım rica ediyorum
Aleyküm selam......Rabb'im doğru konuşanın. ,darda kalanın yardımcısı olur .Elbet bı kapı açılır..

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,911
43,518
113
Arkadaşlar s.a. cümleten iyi forumlar herkese. Yaklaşık iki senedir kaldığım evimde kontratim son buldu. Kirasını günü gününe odedigim Ev sahibim beni mahkemeye vermiş çıkmam için geçen gün icra memuruyla avukat geldi kapıya 10 gün süreniz var diyerek. Tahliye kararı cikartmislar bana herhangi bir tebligat gelmedi daha doğrusu gelmiş ve muhtarlığa gitmiş herhangi bi aranma yoluyla bilgide geçilmedi. Adam Nuh diyor peygamber demiyor nasıl bir yol izleyebilirim bu konuyla ilgili bir fikri veya basından bu tip bı olay geçmiş arkadaslarin yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yaklaşık 7 günüm kaldı sokağa atcaklar bizi .
Burası yerimi, biz ne bilelim avukata sor diyecek arkadaşlara diyeceğim şu ki avukata danisacak para olsa gidip eşyamı taşır başka ev tutarım lutfen gereksiz yorum yapmayalım rica ediyorum
Geçmiş olsun :(

barisoztas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
120
48
28
geçmiş olsun gercekten bu ev sahiplerinin yatacak yeri yok kiracilik zor iş belki işine yarar diye bir link birakiyorum bi göz at istersen

Ekli dosyalar

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,489
4,573
113
Geçmiş olsun tez zamanda ev tutman dileğiyle

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
Teşekkür ederim herkese dostlar..

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Geçmiş olsun güzel kardeşim

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,411
4,161
113
Itiraz davasi ac 5 yil surer minimum. Eger gunu gunune odeme yaptiysan ve evsahibi kendi oturmayacak ise.