Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol İrfancan Fenerbahçe 'de

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
son 20 yıldır GS oyuncuyla anlaşıyor fener iki katı para verip alıyor hep ikinci tercih oluyorlar(mesut hariç) göksel iyi geçirdi ali koça o kadar orta saha varken bu adam nasıl oynatacaklar
iyi geçirdi ali koça mı
koskoca ali koçtan daha iyi mi biliyorsunuz ekonomi muhasebe işlerini
gs limit için 1m euroyu zor bulurken fener her dönem çift haneli transfer geliri elde ediyor
neyse yorum yapmayacagım bu konuda daha cok tartısmaya gerek yok kimseyle. kulüplerin kazandıgı milyonlar yüzünden burada birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
sizin ali koç var ya bu da city'nin patronu

keşke senin dediğin gibi olsa pat küt alsa herkes herkesi
dostum bir önceki mesajda yazmıstım sana da yazayım koskoca koçtan daha mı iyi biliyorsunuz finans islerini? fenerin vedat ve jailsonun satışlarından ekstra kalan 12milyon eurosu vardı gelecek transfer dönemi sıfırlanıyor o para ffpde bu dönem kullandık işte. kardan harcama yapıyoruz. sattıgın kadar al kuralına uyuyoruz ffpye uyuyoruz ne gerek var simdi böyle seyleri paylasmaya?

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
iyi geçirdi ali koça mı
koskoca ali koçtan daha iyi mi biliyorsunuz ekonomi muhasebe işlerini
gs limit için 1m euroyu zor bulurken fener her dönem çift haneli transfer geliri elde ediyor
neyse yorum yapmayacagım bu konuda daha cok tartısmaya gerek yok kimseyle. kulüplerin kazandıgı milyonlar yüzünden burada birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok
Gs alamayinca iyi gecirdiler olur hep. Kedi uzanamadigi cigere mindar dermis. Ali koç akilli Adam bu sene Avrupa da oynucaz Irfan canı iyi paraya saticaz Avrupa da boy gosterip. Ileriye donuk yatirim icin aldi. Bosver millet geçirdi sansinlar cahille tartisilmaz

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Gs alamayinca iyi gecirdiler olur hep. Kedi uzanamadigi cigere mindar dermis. Ali koç akilli Adam bu sene Avrupa da oynucaz Irfan canı iyi paraya saticaz Avrupa da boy gosterip. Ileriye donuk yatirim icin aldi. Bosver millet geçirdi sansinlar cahille tartisilmaz
ben de aynı sekilde düsünüyorum fırsat transferi olarak yaptık. simdi almasak gelecek yaz kullanamayacaktık bu 12 milyon euroyu. ozan sosa gider muhtemelen yerlerine alabilecegin en iyi yerli alternatifi aldık rakibine kaptırmaktansa. adam clde iyi oynadı üstüne euro 21de de güzel oynarsa 19 20ye satarsın en kötü 6-7m kar etmiş olursun yine. tutmama ihtimali de var tabiki ama da sacmalık fbye iyi gecirdi demek falan

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
ben de aynı sekilde düsünüyorum fırsat transferi olarak yaptık. simdi almasak gelecek yaz kullanamayacaktık bu 12 milyon euroyu. ozan sosa gider muhtemelen yerlerine alabilecegin en iyi yerli alternatifi aldık rakibine kaptırmaktansa. adam clde iyi oynadı üstüne euro 21de de güzel oynarsa 19 20ye satarsın en kötü 6-7m kar etmiş olursun yine. tutmama ihtimali de var tabiki ama da sacmalık fbye iyi gecirdi demek falan
Aynen ozan bu sene giidyor buyuk ıhtımal leverkusen e oyuzden simdiden yerini doldurdu. Avrupa Dan sonra da irfani iyi para ya satip yildiz kadro yapicak Ali koç başkan.

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Gercek transfer sahada oynayarak belli okur.parasal degerlerle degil.

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
752
226
43
Sakatliklardan covidden bahseden yok:) terimle sergen i de gorecez :)

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
dostum bir önceki mesajda yazmıstım sana da yazayım koskoca koçtan daha mı iyi biliyorsunuz finans islerini? fenerin vedat ve jailsonun satışlarından ekstra kalan 12milyon eurosu vardı gelecek transfer dönemi sıfırlanıyor o para ffpde bu dönem kullandık işte. kardan harcama yapıyoruz. sattıgın kadar al kuralına uyuyoruz ffpye uyuyoruz ne gerek var simdi böyle seyleri paylasmaya?
mesele bonservis değil ki önemli olan maaş

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
mesele cahillik değil hep ikinci tercih oluyor bunu da iki katı para vererek yapıyor ayrıca oyuncunun babası da oğlum gs de oynamak istiyor diye açıklama yaptı madem ki fb de oynamak istiyordu neden açıklama yapmadi yani uzatmadan söyleyeyim kazanan GÖKSEL-IRFANCAN kaybeden GS-FB eminim objektif düşünen herkez böyle olduğunu düşünüyordur