Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kamuda Saat Değişikliği

Xlane27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
411
339
63
Yahu denetimli salındım ne demek yada denetimli serbestlik , taahhüt ihlali tazyik hapistir ve 3 ay cezası kesindir ya ödersin ya girersin yada sen içeri girince bi tanıdığın öderse çıkartırlar . Hükümlü bile sayılmazsın siciline işlemez hüküm özlü olursun .
Sadece şu an pandemi olduğu için açık cezaevlerine almıyolar. Bu arkadaşın hapis cezası kesinleşecek süresi dolunca da alcaklar götürcekler cezaevine yada kendi teslim olcak ki ben kendim teslim oldum süre geçmesin diye daha sonra cezaevine götürecekler pandemi nedeniyle kimliğini alıp izin kağıdı yazıp salcaklar . 2 aylık vercekler izni 2 ay sonunda eğer izin işlemi devam ederse gidip teslim olcak gene izinli salıncak devam etmezsede kalan 1 ayını yatacak içerde yada o iki aylık süreçte ödicek borcunu girmicek.
Bu arkadaşı cezaevine götürmücekler bile direkt 2-3 ay süre vercekler ve o sürede öde dicekler ödemezse şayet içeri alıcaklar o zaman yarın gelsin anlatsın beraber öğrenelim güzel kardeşim

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
15 icra dosyam var hep bankalarla ve GSM operatörlerinin üçüyle ilk icra İş Bankası idi tam bundan 7 yıl önce borç ödenmezse hapse girersin diye avukat korku saldı bayağı sıkıntı yaşadım sonra internetten araştırdım sabaha kadar baktım ödeyeceğim diye taahhüt imzalamazsam hapis olayı yok eve geldiler dedim ödeyecek gücüm yok taahhüt imzalamaya çalışıyor avukat dedim ki sende hiç Allah korkusu yokmu ben zaten düşmüşüm iki çocuğum var ben taahhüt versem ödeyemeyeceğimi biliyorum üç ay hapse attırıp çocuklarım aç kalınca eline ne geçecek dedim Allah kimseyi bu duruma düşürmesin şimdi arkadaşın yaşadığı korkuyu ben yaşadım Allah yardımcısı olsun siz siz olun mutlaka araştırın bir imza atmadan önce birde söyleyim bankaya borcunuz varsa ve ödeyemiyorsanız avukata gittiyse dosya bankalar avukata opsiyon veriyor ben 4000 lira olan borcu avukatla 1400 e kapattım 18 dosyadan şimdi 14 e düştük ölmeden inşallah borcumu bitireceğim 60000 borcu 12000 ne kapattım birde avukattan korkmayın anlaşmak isyorsanız mesela taksitle ödeyeceksiniz sözlü yapın

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
15 icra dosyam var hep bankalarla ve GSM operatörlerinin üçüyle ilk icra İş Bankası idi tam bundan 7 yıl önce borç ödenmezse hapse girersin diye avukat korku saldı bayağı sıkıntı yaşadım sonra internetten araştırdım sabaha kadar baktım ödeyeceğim diye taahhüt imzalamazsam hapis olayı yok eve geldiler dedim ödeyecek gücüm yok taahhüt imzalamaya çalışıyor avukat dedim ki sende hiç Allah korkusu yokmu ben zaten düşmüşüm iki çocuğum var ben taahhüt versem ödeyemeyeceğimi biliyorum üç ay hapse attırıp çocuklarım aç kalınca eline ne geçecek dedim Allah kimseyi bu duruma düşürmesin şimdi arkadaşın yaşadığı korkuyu ben yaşadım Allah yardımcısı olsun siz siz olun mutlaka araştırın bir imza atmadan önce birde söyleyim bankaya borcunuz varsa ve ödeyemiyorsanız avukata gittiyse dosya bankalar avukata opsiyon veriyor ben 4000 lira olan borcu avukatla 1400 e kapattım 18 dosyadan şimdi 14 e düştük ölmeden inşallah borcumu bitireceğim 60000 borcu 12000 ne kapattım birde avukattan korkmayın anlaşmak isyorsanız mesela taksitle ödeyeceksiniz sözlü yapın
taahhüt imzaladım pek içeriğini bilmiyordum desene ayvayı yedik hocam yarın ne olacağı belli olur, o an içeri atarlar mı hocam

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Beraat vermiş dostum.gözün aydın.ama avukat itiraz ederse değişebilir bilgin olsun
Allah razı olsun hocam, kendimi övmüyorum ama avukattan iyi savundum kendimi işsizim engelliyim son sigorta çıkışımı görebilirsiniz pandemide yok durumum yok orda burda yatıyorum dedim hakim direk beraat verdi karşı tarafın avukatını bozdu borcun üzerine eklenen ne diye sordu karşı tarafın avukatına çok şükür aylar sonra ilk defa uyuyacağım

Muslera07

!.. Müdür ..!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,594
5,439
113
Allah razı olsun hocam, kendimi övmüyorum ama avukattan iyi savundum kendimi işsizim engelliyim son sigorta çıkışımı görebilirsiniz pandemide yok durumum yok orda burda yatıyorum dedim hakim direk beraat verdi karşı tarafın avukatını bozdu borcun üzerine eklenen ne diye sordu karşı tarafın avukatına çok şükür aylar sonra ilk defa uyuyacağım
Sevindim dostum.pandrmi işine yaramış.

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Bankaya borçlar taşıt konut ve ihtiyaç kredisi ise eğer ki pandemi nedeniyle bugün karar yayınlandı borçlar normalde 90 gün bekletilip icra takibine veriliyordu bu kadar 180 güne çıkartıldı.

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Bankaya borçlar taşıt konut ve ihtiyaç kredisi ise eğer ki pandemi nedeniyle bugün karar yayınlandı borçlar normalde 90 gün bekletilip icra takibine veriliyordu bu kadar 180 güne çıkartıldı.
O zaman tam denk geldi

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Dostum öncelikle gelmiş geçmiş olsun ben sana demiştim hatırlarsan pandemi ve engelli olman işe yarar diye nitekim öyle olmuş sevindim adına