Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kamuda Saat Değişikliği

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Kardeşim anlattık ya sana daha ne açıklanmasını istiyosun birebir yaşadım yaşıyorum ve yaptıklarımı anlattım , daha ne denmesini bekliyon ki çözemedim seni
Korku saldı iyice dava saat 9:25 de kamu binaları 10 da açılıyor ne yapmam gerekiyor bir de gitmezsem sıkıntı olur mu

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
Gitmezsem sikinti olurmu demissin kardesim korku ve supheyle beklemektense gidip olucaklari ogrensene pandemiden dolayi kotu bir sonuc cikarmazlar bence

Xlane27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
411
339
63
Kardeşim %100 gidiceksin ve %100 hapis cezası ÇIKMAYACAK sana %100 garanti geldiğin de teşekkür edersin

Xlane27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
411
339
63
Gitmezsen sıkıntı gidicen normal bir şekilde dönücen için rahat olsun

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Kardeşim %100 gidiceksin ve %100 hapis cezası ÇIKMAYACAK sana %100 garanti geldiğin de teşekkür edersin
Yüzde yüz hapis cezası çıkacak ama gidip yatmayacak izinli salıncak . İstersen yüzde 100 hapis cezası çıkacağına bahse girerim senle :)

Xlane27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
411
339
63
Yüzde yüz hapis cezası çıkacak ama gidip yatmayacak izinli salıncak . İstersen yüzde 100 hapis cezası çıkacağına bahse girerim senle :)
Hapis cezası çıkacak daha sonra denetime dönücek yeni tarih verilecek ödeme istenecek başka da hiç bir şey olmayacak

Masic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,572
2,048
113
saat 8.3da aciliyor adliyeler 10da degil

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Hapis cezası çıkacak daha sonra denetime dönücek yeni tarih verilecek ödeme istenecek başka da hiç bir şey olmayacak
Yahu nolur bilmediğin şeyler hakkında adamı yalnış yönlendirme taahhüt ihlali suç değil denetime dönsün , adam zaten tedirgin bide böyle karıştırma kafasını gözünü seveyim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,957
44,332
113
Rahat olm kardesim rahat olma ne rahat olması herkes ayrı bişey demiş. Bak ben bunu bizzat yaşadım bnde sen gidi imzayı attım ve ödemedim ve sonra unuttum tabi bunu 3 ay falan geçti eve giriyorum baktım kapıda çağrı pusulası karakoldan gittim karakola dedim nedir sorun beni direkt nezarete attılar ln dedim biri bi suç işledi ahadedim Bn bok yoluna gittim kimlikte kaybolmuştu o ara dedim her halde kimlikle bi iş yaptılar bana kaldı. Neyse yanımda tlfnda yok eve haber vereyim biraz kaldım nezarette saat oldu 5 beni aldılar konuyu nlattlar dedi borcunu ödememişsin dava açılmış 3ay cezan vR ben Maltepe de oturuyorum Anadolu adliyesi yurume 15 dk beni götürdüler oraya meğer orsı değilmiş karsıdaki adliyede ymiş benim işlem sanırım Çağlayan adliyesiydi neyse memurlar biz gidemeyiz dediler beni tekrar nezarete attılar dedildr yarınn götürürüz bizim mesai bitti yalvardım yok abi götürmediler amirin sesini duydum polislere götürceksininiz diye bağırdı neyse aldılar ben gittik karsıya nöbeti savcı için sıra bekledik aksam 10a kadar hırlı hırsız katil yaralı her cins insan vardı neyse en sonunda girdik Allah bin kere razı olsun o savcıdan bana durumu izah etti suan normalde seni direkt hapishaneye göndermem lazım ama sana yardımcı olayım 3 gün süre versem öeyebilirmisin bunu boşa içeri girme dedi dedim bulurum dediki surdan bi hapishane seç eğer ödeyemez sen kim kendin teslimol kimseyi uprastırma iyce basın ağrımasın dedi baktım Silivri ceza evi maltep ceza evi kartal ceza evi dedim kartalı seçeyim yakn ziyarete gelirler yakını seçtim. neyse aldılar polisler beni mahalleye bıraktılar olay 6/7 sene önce borç 4.000 falan abi yok kimsede para gircem hapse. Yine Allah razı olsun kız kardesim kolundaki tek bileziğ verdi çok kalındı saatım tam denk geldi para o şekilde kurtuldum. Bu msj hepiniz okuyun arkadaslar. Şartlar ne olursa olsun sakın taahhüt verip imza atmayın. O savcı ve kız kardesim olmasa suun sabıkalı olmus olacaktım 2sindede Allaha binlerce kez razı olsun

Xlane27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
411
339
63
Yahu nolur bilmediğin şeyler hakkında adamı yalnış yönlendirme taahhüt ihlali suç değil denetime dönsün , adam zaten tedirgin bide böyle karıştırma kafasını gözünü seveyim
Ya kardeşim bende yaşadım ya gittim hapis verdi 3 ay denetime çevirdi tarih verdi ödeme yaptım kapandı gitti

Xlane27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
411
339
63
Niye karıştırıyım laf mı dediğin

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
519
278
63
Eyvallah arkadaşlar sağolun gideceğim duruşmaya ama kısacası anlaşılan bize cezaevi göründü

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Imza atmadım güzel kardeşim imzaya falan çağrılmadım bile neyini anlamıyorsun
Yahu denetimli salındım ne demek yada denetimli serbestlik , taahhüt ihlali tazyik hapistir ve 3 ay cezası kesindir ya ödersin ya girersin yada sen içeri girince bi tanıdığın öderse çıkartırlar . Hükümlü bile sayılmazsın siciline işlemez hüküm özlü olursun .
Sadece şu an pandemi olduğu için açık cezaevlerine almıyolar. Bu arkadaşın hapis cezası kesinleşecek süresi dolunca da alcaklar götürcekler cezaevine yada kendi teslim olcak ki ben kendim teslim oldum süre geçmesin diye daha sonra cezaevine götürecekler pandemi nedeniyle kimliğini alıp izin kağıdı yazıp salcaklar . 2 aylık vercekler izni 2 ay sonunda eğer izin işlemi devam ederse gidip teslim olcak gene izinli salıncak devam etmezsede kalan 1 ayını yatacak içerde yada o iki aylık süreçte ödicek borcunu girmicek.