Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı kdr44 / Juve 1.5 Üst İçerde Şenlik Var

Kupon Miktarı
15000
Kupon Oranı
9.99

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Liste hariç adama kaç kişi yazmıştır kim bilir
Omisi bilmiyor isi hile dmyi kapatir bu listeye kendi dm atardi.tokatci cok burda.bigun biri dagitimi bana yaptirdi 3 kisiye odul vardi attim 3 kisiye bi bakdim bi dm dha geldi ayni nick ama birinin sonuna rakam eklemis beni tokatliycak aklinca yvsak hemen daimona soledim dedim bunun coklu hesabu var banlamadi

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,625
9,909
113
Omisi bilmiyor isi hile dmyi kapatir bu listeye kendi dm atardi.tokatci cok burda.bigun biri dagitimi bana yaptirdi 3 kisiye odul vardi attim 3 kisiye bi bakdim bi dm dha geldi ayni nick ama birinin sonuna rakam eklemis beni tokatliycak aklinca yvsak hemen daimona soledim dedim bunun coklu hesabu var banlamadi
Biliyom çok var burda shtekr

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,286
1,086
113
Harbiden böyle haysiyet yoksunlari var mi

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,286
1,086
113
Birde burda çoklu üyelik açanlar varmış banlamalarda goruyorum onda ki amaç ne kral deneme bonusu kovalar gibi🤣

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Dayı inan şu anki halimden kötü olamazsın.Tek avutan cümle Allah taşıyamayacağı yükü kula vermezmiş.Varsa bu acılar taşınabilir demek.İnşallah tez zamanda düzeliriz ne denir ki
Kral sende mi battın maddi mi manevi mi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Dayı inan şu anki halimden kötü olamazsın.Tek avutan cümle Allah taşıyamayacağı yükü kula vermezmiş.Varsa bu acılar taşınabilir demek.İnşallah tez zamanda düzeliriz ne denir ki
Evet bro herkes kendi derdini buyuk sanarmis.sana kisaca soyle soyliyim su yasadiklarimi ben bi filmde izlesem kahrolur filmi bitiremezdim pskolojim bozulurdu.ama bu awk hayati bana yasatti bunlari.kimseyede bi kotulugum olmamistie neden bunlari yasiyorum anlamis deilim.ama yinede her turlu boyle hayatin taaaa a.. koy..m beni bu hale getirenler beni boyle uzenler sagligimdan huzurumdan edenler hayattaki umutlarimi yok edenler benden beter olsunlar kahrolsunlar

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
@kdr44
Kesene bereket dostum daha cok kazanırsın inşallah :)