Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı kdr44 / Juve 1.5 Üst İçerde Şenlik Var

Kupon Miktarı
15000
Kupon Oranı
9.99

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Evet bro herkes kendi derdini buyuk sanarmis.sana kisaca soyle soyliyim su yasadiklarimi ben bi filmde izlesem kahrolur filmi bitiremezdim pskolojim bozulurdu.ama bu awk hayati bana yasatti bunlari.kimseyede bi kotulugum olmamistie neden bunlari yasiyorum anlamis deilim.ama yinede her turlu boyle hayatin taaaa a.. koy..m beni bu hale getirenler beni boyle uzenler sagligimdan huzurumdan edenler hayattaki umutlarimi yok edenler benden beter olsunlar kahrolsunlar
Dayı bazı insanların gerçekten talihi yok bahtı kara.Bizim her dalda yüzümüz düştü.Yaşama hevesi kalmadı içimde hergün aynı uyanıp hergün aynı uyuyorum.Kafamda milyon sıkıntı dönüyor.Bir yeri toplayayım derken 5 yerden kayıp veriyorum.Savaş vermediğim cephe kalmadı yani artık.Al bu şarkıda benden sana gelsin dayı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Dayı bazı insanların gerçekten talihi yok bahtı kara.Bizim her dalda yüzümüz düştü.Yaşama hevesi kalmadı içimde hergün aynı uyanıp hergün aynı uyuyorum.Kafamda milyon sıkıntı dönüyor.Bir yeri toplayayım derken 5 yerden kayıp veriyorum.Savaş vermediğim cephe kalmadı yani artık.Al bu şarkıda benden sana gelsin dayı
Bu sarkiyi biliyorum kardes eyw.ama bak sana sunu diyim emin ol beni dinlesen ne yasiyorum bilsen kendi haline sukredersin!

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Ödülünü alanlar bence bir sigara parası ayırsın kendine :) yaksın bir cigara belki bu kazanan kişilerden de yükselecek borcunu ödeyecek cıkar güzel şeye vesile oldu @kdr44 adaş

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Biz kupon paylaşınca bol şans dileyen zor çıkar adam tek bir cümle ile herkesi toplamış neyse 😂

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
23,625
9,909
113
Benim sikintilarimi herkes dinleyemez cok saglam yurek ve pskoloji lazim.ha dinlerij bro dersen bigun oturur konusuruz imkan varsa.ben istanbul maltepedeyim.ama emin ol benden duyduklarini filmlerde bile goremezsin duyamazsin dinlediginede pisman olursun
Benimde 2 bnka icralık 2 senedir odemedim

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Benim sikintilarimi herkes dinleyemez cok saglam yurek ve pskoloji lazim.ha dinlerij bro dersen bigun oturur konusuruz imkan varsa.ben istanbul maltepedeyim.ama emin ol benden duyduklarini filmlerde bile goremezsin duyamazsin dinlediginede pisman olursun
Dayı Allahtan bir şey olmazsa Çarşambaya İstanbuldayım.Maltepeye yakın yerde olacağım Kartalda.Oturur bir çayımızı içeriz seninle inşallah

Ptr2888

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,964
1,436
113
Beyler güzel bür gece oldu inş kadir ag akurtulur dönmez bu işlere darısı bizlere
Herkese iyi geceler yarın mesai var
İyi bir gündü herkesten allah razı olsun 👍

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Dostlar tekrardan merhaba tektek baktım ve tek tek liste çıkardım.
Liste assagidaki gibidir elimden geldiğince herkese dağıtmak istedim.
Umarım gözden kaçırdığım olmamıştır.
Maçın başından kupon gelene kadar olan herkesi seçmeye çalıştım.
@Muroo1988
@butragueno
@Ptr2888
@ŞAH
@Slayer33
@Aktas25
@GedsonFernandes
@batşuayi
@Thepianist
@Fatalblowx
@Hayat1kumar
@Hunreis
@Husobey31
@maltepe
@turker03
@Ciqlett
@Wajjj

Bu arkadaşlar harici kimse özelden yazmasın lütfen.

Bu arkadaşlar da bana özelden iban ve ad soyadlarını atsinlar
17x150 2550 lira iyi para dagitti adam.tekrar tskrler kardes