Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı kdr44 / Juve 1.5 Üst İçerde Şenlik Var

Kupon Miktarı
15000
Kupon Oranı
9.99

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,970
44,347
113
Aynen dayı uzun bir süre İstanbul’da olacağım inşallah.Senle oturup karşılıklı dertleşelim.İçe atmaktansa konuşuruz belki dertlere iyi gelir
Benim hayattan bi bok olmaz artikda seninkini merak ettim bu kdr karamsar olcak ne derdin varmis bakalim.gecen haftada ilk defa forumdan biriyle tanisdik yedik icdik saolsun @denizgltsry

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,483
4,225
113
Dk 80 de adama yazdım ki dost 1 gol gelsin öyle de bitsin 2 mide kazanak 2.5 üst oldu o kazandı ben kaybettim olaya bak

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Kesesine bereket herkes ödülnü almış vallahi

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,442
1,318
113
Herkesin ödülünü gönderdim gönül isterdi daha fazla göndermek ama inanin borçlarımdan o kadar batak haldeyim ki zorla belki kapatır. Herkese çok teşekkür ederim. Bana dua edin bir daha bu illeti oynamayayim bırakayım irademe sahip çıkayım sizden tek isteğim bu

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Herkesin ödülünü gönderdim gönül isterdi daha fazla göndermek ama inanin borçlarımdan o kadar batak haldeyim ki zorla belki kapatır. Herkese çok teşekkür ederim. Bana dua edin bir daha bu illeti oynamayayim bırakayım irademe sahip çıkayım sizden tek isteğim bu
İnşallah dua ediyorum @kdr44 sen iyi ol fazla ödüle gerek yok borçlarını kapat inşallah bir daha gelme mackolige

Brakee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,036
3,387
113
Gönlünden geçen hayatı yaşarsın inşallah.

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,371
912
113
Tamamen sil hafızanı dost bu işlerden uzak olman için bir fırsat geldi ayağına. İnşallah bir daha bulaşmazsın darısı hepimizin başına. Çok mutlu oldum vallahi böyle bir olaya tanık olunca