Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kumar Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,171
44,441
113
bu kumarın alah belasînı versin
arkadaslar ben tır soforuyum araba sahıs arabası antepden izmire yuk getirdim nakliyesi pesin 15 bin ve ben bu parayi
tumbete yatirdim akıla bek neymis 15 bini
30 bin yapayım slotta 15 bana kalir
biyle bir hata yaptim ve para gitti
yetmedi gibi birde patronun bana verdigi 2 adet kredi kartinida patlattim
20 bin de o toplam 35 bin carem kalmadi
arabayi izmir garaja birakip kactim
adam dava acti bugun ve ben ne yapacagimi bilmiyorum bu bana ders oldu
burda anlatmak istedigim olay kumara sizler bulasmayin sonu cok kotu bitiyo
bittide zaten herkese rezil oldum aileme esime cocuklarima sonum ceza evi
bu kesin
Kumarbaz adam emanet para ile kumar oynanmiycagini bilir.sende biliyordun ve bile bile yaptin ben utandim senin adina

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
dost önce geçmiş olsun . olmuş ile ölmüşe çare yok . olmasaydı keşke ama artık olmuş yani. benim de başıma benzer bir durum gelmişti . hemen hemen aynısı oldu sadece sorun olacak şey SGK yaiş çıkış maddesi sıkıntı oluyor. başka hapislik bir durum yok . ama iş sahibi ne yapar ne eder orasını bilmiyorum . ama dünyanın sonu değil . bunda sonra ki hayatında bugünleri hatırlayıp umarım bırakırsın bu illeti ve yeni bir düzen kurarsın kendine . burda atıp tutanları boş ver . bekara karı boşamak kolay dost.

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
benim başıma derken , benim çalışanım bana karşı yaptı . bana geldi anlattı her şeyi böyle böyle oldu diye . ne yapacam adama sadece işten çıkardım bir kuruş istemedim

osman2023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
350
153
43
bu kumarın alah belasînı versin
arkadaslar ben tır soforuyum araba sahıs arabası antepden izmire yuk getirdim nakliyesi pesin 15 bin ve ben bu parayi
tumbete yatirdim akıla bek neymis 15 bini
30 bin yapayım slotta 15 bana kalir
biyle bir hata yaptim ve para gitti
yetmedi gibi birde patronun bana verdigi 2 adet kredi kartinida patlattim
20 bin de o toplam 35 bin carem kalmadi
arabayi izmir garaja birakip kactim
adam dava acti bugun ve ben ne yapacagimi bilmiyorum bu bana ders oldu
burda anlatmak istedigim olay kumara sizler bulasmayin sonu cok kotu bitiyo
bittide zaten herkese rezil oldum aileme esime cocuklarima sonum ceza evi
bu kesin
geçmiş olsun kardeşim hepimizin başından geçen olaylar bunlar kartlar borçlar krediler

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Benim arkadaşım senin olayın aynısını yaptı hırsızlıktan 3yil yatmıştı geçmiş olsun

SaulGoodman

----
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,348
3,204
113
herkes ayrı telden çalmış. Arkadaşın yaptığı hırsızlık ve kumar bağımlılığının geldiği son nokta diyebiliriz bunun bir tık ötesi karını ve çocuğunu satmak. Yanlış anlamayın arkadaş bu konuda kesinlikle haksız ve suçlu çünkü sana emanet edilen bir parayı harcayacak cesareti kendinde bulabilmen büyük bir gafletin işaretidir. Ben inançlı ya da inançsız bir insanım bu kimseyi ilgilendirmez fakat ben kumar bağımlılığını dibine kadar yaşadım kredi çektim patladı borç aldım patladı. Fakat o kadar binlerce liralar batırmama rağmen bana emanet edilen paraya asla ihanet etmedim edemedim. Çünkü işin sonunda felaket olacağını biliyorum. Felaketleri yaşadım paraları batırdım olmayan paraları yatırdım ama gidip bankadan aldım şanaldan aldım evkurdan aldım batırdım. Vesselam arkadaşa da kızamıyorum niye kızamıyorum diye soracak olursanız ben ve benim gibi kumarbaz olup bu yollardan dönen arkadaşlarım benim ne demek istediğimi çok net anlar. Bizlerde bu raddenin bir tık altına geldik belki arkadaş bizim kadar para batırsaydı bu noktaya gelmezdi 15.000 için değmeyecek şeyler yapmış. O an ki akıl tutulmasını çok iyi bilirim 15.000 tl sanki 1.500.000 tl gibi gelir insana herkesin borç skalası ve kafasındaki rakam iç dünyasında ve maddiyatına göre değişiyor. El s*knı görmeyen kendininkini balyoz sanarmış hesabı yani. Arkadaşa çok ağır konuşanlar olmuş yok şu kadarsın yok bu yapılır mı yok adamsın değilsin yok cezanı çek. Adam zaten cezasını en büyük cezasını utanç kaynağı olarak ömrünün sonuna kadar çekecek. Siz gerçek bir kumarbaz olsaydınız eğer büyük hataların eşiğine gelip o eşikten atlayıp en yakınınızdaki kişinin dahi size güvenirken 3 kere düşündüğünü görmeyi ve görürken ne kadar acı çektiğinizi içinizde hissetmeyi yaşamamışsınız demektir. Güven kayboldu mu bir kere hayattaki her şeye geç kalıp soru işaretleri ile yaşatırsınız sevdiklerinizi. Kumar bir hastalıktır. Bütün kumarbaz dostlara ve dost olanlara Dostoyevskinin Kumarbaz kitabını öneririm. Dostoyevski dediğimiz dünyanın en önemli kült eserlerini edebiyata kazandırmış bir yazar bile gençliğinden ölene kadar kumar bağımlılığı ile mücadele etmiş bir isim. O yüzden kimse "ben yapmam, başına geldiyse çekeceksi" gibi tecrübesiz ve acımasız yorumlar yapmasın. Yapmam diyip emin olan kişi bağımlı değildir. Bir bağımlıyı ancak bir bağımlı anlar. O yüzden ben arkadaşı kınıyorum yaptığı hatadır fakat ona bela okuyup onu incitmek istemem çünkü aynısı olmasa da kendi paramı ve ailemi kaybedip üzmüşlüğüm var. Arkadaş akıl tutulması ve kumarın getirmiş olduğu seratonine muhtaç halde. Kafanızı şişirdim velhasıl kelam "kimseyi yargılamayın, hayat önünüze öyle şeyler çıkarır ki bu ben miyim diye sorarsınız kendinize" kalın sağlıcakla. Dipnot: Şuan için bağımlı olduğumu söyleyemem fakat kendimi dizginlemeyi öğrendim. Param olursa oynuyorum olmazsa oynamıyorum. cebimde 100tl varsa gidip onu yatırmıyorum. Sosyalleşiyorum, dostlarımla kahve içiyorum. Sizede bütün kumar bağımlılarına tavsiye ederim. Bol bol insan tanıyıp kitap okuyup kültürlenip bilgilenin. Çevre edinip yeni insanlar tanıyın.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,597
5,132
113
Kral tırı sanayiye cekip bi guzel parcalatsaydin onuda basaydin. İsin garibi kimse kimseyi yadırganacak durumda degil bu ve buna benzer bir cok hatalarimiz oldu,hepten helak olsak ulke refaha erer herhalde. Sonumuz hayir olsun diyecem de hayirida basip iki katlamaya calisiriz. Double hayır.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Sahsen cok uzuldum bu olaya. Umarim en kisa zamanda hayirlisiyla cozulur. Lakin sizi insanlara surekli kotu davranan, onlari asagilayan bir kisi olarak hatirliyorum. Gecmis mesajlarina baktim gercekten de insanlara kotu davranmissiniz. Hepimiz ayni yolun yolcusuyuz. Mumkun oldugunca birbirimize destek olmaliyiz.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,597
5,132
113
Yorumlari okudum bi tık kafam yandi.
Hadi 15 bini s.et o bi sekilde bulundu edildi diyelim. Tiri parka cekip pic gibi birakmak ap ayri bi olay. İs vereni magdur etmekle kalmayip, al tırını gotune sok demissin haci. Adam gpsden tira bakacak sofor gonderecek işi gecikecek bi suru ugras dipsiz bi kuyu gibi. Ulen kendi kendini silkmissin resmen haci. Nasil bi krizdi bu anlamadim ki. 300 500 at dene diyelim de 15 binide tumbete gommek nedir. Bu paranin kayip olacagi ihtimalide varm o degil de site olarakta vizyonsuzmussun. Tumpuanlari alip corbami icecektin. İnsan yuzde 20 discount veren yere atar mk. Discountla iki gun idare ederdin. Olum valla billa iyice usandim bu tur seyler okumaktan da, kendi yaptigim hatalardanda. Of of bi wiski olsada icsek yav

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
Yanlış yapmışsın be kardeş. Hırsızlık dan değil de Güveni kötüye kullanmakdan ceza alırsın büyük ihtimalle para cezası na çevrilir. Sicilin bozulur maalesef

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Hadi 15 bini s.et o bi sekilde bulundu edildi diyelim. Tiri parka cekip pic gibi birakmak ap ayri bi olay. İs vereni magdur etmekle kalmayip, al tırını gotune sok demissin haci. Adam gpsden tira bakacak sofor gonderecek işi gecikecek bi suru ugras dipsiz bi kuyu gibi. Ulen kendi kendini silkmissin resmen haci. Nasil bi krizdi bu anlamadim ki. 300 500 at dene diyelim de 15 binide tumbete gommek nedir. Bu paranin kayip olacagi ihtimalide varm o degil de site olarakta vizyonsuzmussun. Tumpuanlari alip corbami icecektin. İnsan yuzde 20 discount veren yere atar mk. Discountla iki gun idare ederdin. Olum valla billa iyice usandim bu tur seyler okumaktan da, kendi yaptigim hatalardanda. Of of bi wiski olsada icsek yav
Aslında tümpuan birikmiştir baya dedeye girse belki bişey verir

SFENKS

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
128
43
aynen brom bende site olayında takıldım.. en kötü casiboma atar insan yaw

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,768
5,575
113
Yanlış yapmışsın be kardeş. Hırsızlık dan değil de Güveni kötüye kullanmakdan ceza alırsın büyük ihtimalle para cezası na çevrilir. Sicilin bozulur maalesef
nasıl ceza almaz patronun kredi kartını patlatma,hırsızlık,iş akdine aykırı davranma da var 1-2 sene arası yatarı var banko adli para cezasının yanında daha mahkeme giderlerini saymadım patronla konuşup süre isteyecek elindeki eşya para edecek ne varsa bir şekil satıp ödemesi lazım tek çare o

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,489
2,396
113
15 bin borcun verdigi stresle adam yapmış bir hata... Gecmis olsun kardes yapcak bisey yok 15 bin çalışan adama bisey degil gene kazanirsin..

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
nasıl ceza almaz patronun kredi kartını patlatma,hırsızlık,iş akdine aykırı davranma da var 1-2 sene arası yatarı var banko adli para cezasının yanında daha mahkeme giderlerini saymadım patronla konuşup süre isteyecek elindeki eşya para edecek ne varsa bir şekil satıp ödemesi lazım tek çare o
Ceza almaz demedim alır ama paraya çevrilir adli kontrol ile bırakılır. Ayrıca hırsızlık değil güveni kötüye kullanma var burada. Bu cezadan yargılanır

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,597
5,132
113
Ceza almasina ceza alir hatta temiz de bir yatari olur. Bir sürü suc var suan sayamiyacam noodle pisiriyom mk da. Kafama takilan diger bir husus var. Tam tersi olsa katlasaydin eger o zaman ne olacakti iyi bir bok yemis mi olacaktin haci ? Kuyrugunu dikip dolasacaktin dimi havandan gecilmeyecekti belki. Her yuk aldiginda eline para gectiginde oynayacaktin. Birincide kazan ikincide kazan ucuncude ebene atlayacaklardi. Bu dusunceyi kafana koymussun zaten. Tamam caresizlik filan ama ne bileyim Yav yadirgamayayim kinamayayim diyorum ama zaten feristahimiz skilmis. Ben gidiyom mk iyice psikolojim bozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...