Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Maç Önerisi

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
855
318
63
Beyler betco sitelerde sorun mu var yatırım da sıkıntı yok çekim verecez zararda olmama rağmen betcount sitelerde güncelleme mevcuttur diyor 1 saattir. Ama yatırım da sorun yok. Benim bildiğim güncelleme oldu mu ikisinde de işlem olmaz

ferdikadıoğlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,837
2,124
113
Beyler betco sitelerde sorun mu var yatırım da sıkıntı yok çekim verecez zararda olmama rağmen betcount sitelerde güncelleme mevcuttur diyor 1 saattir. Ama yatırım da sorun yok. Benim bildiğim güncelleme oldu mu ikisinde de işlem olmaz
Hangi site ?

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
sitenin birinden çekim geldi zar zor diğerinde bekliyor güncelleme var

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,460
4,442
113
Alobetden 10k çekim verdim 1 saattir güncelleme diyor
Rotabete sordum güncelleme yok diyor