Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mayko78 / Muhabbet Masası

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,456
1,347
113
ya bu gun bi sanssizlik var dur bakalim benden sonra ki cikamaz tikandi zor actim .d

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Exxen abi nedir tavsiyen
Osmanım gibi uyumalısın

Diyorum reis 10k ya satın alsam dede 1000 den ne verir acaba
Valla bilmiyorum ama benim o gün vurdugum gece 6-7-8-9 sırayla kaç kere aldım hatırlamıyorum ama rahat o gece 10+ 1000 atti. ayın 3ünde açarım konusunu duruyor holide oyun geçmişinde :D konu başlığı ‘ bundan tam 1 ay önce’ çok seksi be

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Superspin bu arada mayko. Düz hiç almadım sb1000 oyununda.

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,112
1,293
113
@haydutchavo55 anlat tam basdan kanka olayi
kanka telegramdan daha önce az çok tanıştıhım bı cocuk var kurye çocuk 22 23 yaşlarında dediki payfix alıyorum böyle böyle miktarlar için ama cpcuk cok yuksek çekmiyor 500 tl 1000 tl falan dünden bu yana toplam 4 bin çekmiş yarın vericem suan veremem yeterli işlem yapmadım diyor bu durumda ben napmam lazım üstüne almış hesabo

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
@haydutchavo55 sen hangi akla hizmet hesap kiralama işine girdin bi tam anlatsana olum şu olayı ya

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
kanka telegramdan daha önce az çok tanıştıhım bı cocuk var kurye çocuk 22 23 yaşlarında dediki payfix alıyorum böyle böyle miktarlar için ama cpcuk cok yuksek çekmiyor 500 tl 1000 tl falan dünden bu yana toplam 4 bin çekmiş yarın vericem suan veremem yeterli işlem yapmadım diyor bu durumda ben napmam lazım üstüne almış hesabo
Bravo sana aferim bu muhabbetten semtte yegenim dediğim çocuğun 8 tane davası var hala gotu kurtaramadi sen hangi akla yapıyorsun bunu hemen payfixi ara kendin nodan çalındı hesap de bilgilerin8 ver çabuk

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
Payfixi ara söyle hesap benim kontrolüm altımda değil de gerekirse acilmamak üzere kapatsınlar yoksa basın harbiden agrir hemen ara

gfbursa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,316
2,298
113
Bravo sana aferim bu muhabbetten semtte yegenim dediğim çocuğun 8 tane davası var hala gotu kurtaramadi sen hangi akla yapıyorsun bunu hemen payfixi ara kendin nodan çalındı hesap de bilgilerin8 ver çabuk
eyvah bea sıkıntılı işler miş

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,078
9,745
113
Uckurus için icerde bulaşık yıkamak için ne kadar uğraşıyorsunuz ya içerisinde burda böyle yükselen abiler var ya yalandan öyle değil orası anladın silivride kaldım a1 5 noda 1 buçuk sene kardeşim yaralamadan Allah düşmanımı dusurmesin harbiden buyuk problem içerisi yalandan yatmak daha çok koyuyor adama girmeyin söyle işlere birader