Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mayko78 / Muhabbet Masası

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113
yav kanka sorma ya
Uckurus için icerde bulaşık yıkamak için ne kadar uğraşıyorsunuz ya içerisinde burda böyle yükselen abiler var ya yalandan öyle değil orası anladın silivride kaldım a1 5 noda 1 buçuk sene kardeşim yaralamadan Allah düşmanımı dusurmesin harbiden buyuk problem içerisi yalandan yatmak daha çok koyuyor adama girmeyin söyle işlere birader

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113
@gfbursa Bu kime vermiş hesabı aga nerden bulmuş lewugu

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,940
5,691
113
kanka telegramdan daha önce az çok tanıştıhım bı cocuk var kurye çocuk 22 23 yaşlarında dediki payfix alıyorum böyle böyle miktarlar için ama cpcuk cok yuksek çekmiyor 500 tl 1000 tl falan dünden bu yana toplam 4 bin çekmiş yarın vericem suan veremem yeterli işlem yapmadım diyor bu durumda ben napmam lazım üstüne almış hesabo
payfixini kapattır hesabımı ele geçirdiler diye ha yok kapattırmam diyorsan yarın bir gün terör finansmanı,kara para aklama vs. gibi nedenlerden hapis cezası yersen şaşırma öyle diyim en yapılmayacak şeyi yapmışın

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113
payfixini kapattır hesabımı ele geçirdiler diye ha yok kapattırmam diyorsan yarın bir gün terör finansmanı,kara para aklama vs. gibi nedenlerden hapis cezası yersen şaşırma öyle diyim en yapılmayacak şeyi yapmışın
İçeriyi görmemiş ya rahat takılıyor arkadas aga zannediyor bu devran böyle akar gider ah ah bu kafalar yakıyor isde insani

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,066
413
83
Beyler chumphon kadınlar voleybol takımı bulabilecek varmı kaç kaç bitmiş maç 12.45 den beri sonuç bekliyorum huhubette. Canlı alt yapı diyip duruyor. İptal mi oldu maç acaba. 3. Set 44.5 üst dedim 19.16 iken siteden uçtu maç

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,112
1,293
113
geldim aradım mail atın dediler attık

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113