Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Mayko78 / Muhabbet Masası

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,112
1,293
113
bugun mail attim payfixe istedigi belgeleri edevletten halledemedim yogun calisiyorum simdi hallettim attim hesap kapanirsa yinede polis ararmi sizce @Mayko78

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113
bugun mail attim payfixe istedigi belgeleri edevletten halledemedim yogun calisiyorum simdi hallettim attim hesap kapanirsa yinede polis ararmi sizce @Mayko78
Aga sen payfixe hesabim çalındı demedinmi bak hala işlem yapıyorlarsa büyk sıkıntıya girersin soylym bizim 2 sokak arkada bi tane abi 23 sene yedi bu muhabbetten akliyamadi kendini 55 tane şikayet varmış hakkinda

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,112
1,293
113
Aga sen payfixe hesabim çalındı demedinmi bak hala işlem yapıyorlarsa büyk sıkıntıya girersin soylym bizim 2 sokak arkada bi tane abi 23 sene yedi bu muhabbetten akliyamadi kendini 55 tane şikayet varmış hakkinda
yok aldim ustume

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,817
10,418
113
1kya vermistim hesabi geri aldim ustume adam verdi merak edip baktim fazla bi islem olmamis 10 kya yakin para cekilmis parca parca
Riske degmicek miktarmis aman dostum kumar oynatmaktan para aklamaktan örgüte yardim vs herseyden basin yanar calindi hesabim falan de iptal ettir sıkıntı