Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Milanobet - 10 TL Bayram Bonusu

ozcanayav

Yeni üye
Yeni Üye
5
0
1
Daha önce deneme bonusundan yararlanmış olup deneme bonusunuzdan sonra herhangi bir yatırımınız bulunmamaktadır bu nedenle bu bonustan yararlanamamaktasınız.
02:44
Sadece daha önce deneme bonusu almış ve sonrasında hiçbir yatırım yapmamış üyelerimiz yararlanamamaktadır bunun haricinde yeni üyelerimiz dahil tüm üyelerimiz yararlanabilmektedir.Gün içerisinde yatırım yapmanız halinde hem yatırım bonusundan hem de bayram bonusundan yararlanabilirsiniz.

manyak1adam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
36
28
valla kardeşler ben elimden geleni yapabileceğimi yaptım konuyu 3000 kişi görmüş hepsine bonus verecekler deilya illaki şartlar değişecek 500 kişi felan almıştır onlara bol şans diliom inşlh bayramda 3 5 kurş harclk çıkartırlar

manyak1adam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
36
28
Bekleyin diyolar hâlâ
tekrar soyluom şartları
siteye yeni üye olanlar her türlü alırlar bonusu
önceden üye olup deneme bonusu aldıysan yatırım yapmadan alamassın
bu şartlara uyuyorsan her türlü alırsınız benim almam 3 saat sürdü bekleyin hadi iyi akşamlar

hsynerg1988

Üye
Yeni Üye
25
1
3
A.q bari belirt deneme bonusu alanlar alamaiyor diye ben siteye girmeyeli yıllar oldu bı dünya şifre yenilemeye uğraştım mail guncelledim

adsyksl

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
76
18
8
ben bonusu aldim aninda verdiler bi de brezilya ligi sagolsun 70 lira yaptik temiz bonus tesekkurler

ahomets

Üye
Yeni Üye
47
5
8
Üyelik oluşturduğunuz kimlik bilgileriniz hatalı olduğundan hesabınız tarafımızca kapatılmıştır.Dilerseniz kimliğinizin önlü arkalı fotoğrafı ile birlikte [email protected] adresine mail atarak hesabınızı onaylatabilirsiniz.
03:49
Size yardımcı olabileceğim başka bir konu var mıdır ?
bu ne saçmalık ben anlamadım bizzat teker teker kontrol ettim har harf rakam rakam
ve su an okadar komik gelicekki site site tanıtımı için video alıyordum
03:50
iyi ki de almışım
bi yanlışlık yok dimi hatalı diyorsunuz ? :D
Hatalı kimlik bilgileri ile hesabınız aktif edilse dahi çekim esnasında sorun yaşayacağınızdan kimlik doğrulaması yapılmaktadır.
03:52
hanfendi videodayım diyorum size forum için site tanıtımı
03:53
tc kimlik numarama ismime baktım
hiçbir hata yok
yaptığınız düpe düz dolandırıcılık resmen kimlik hırsızlığı için istiyorsunuz

Milanobet yeni kurulmuş veya kendini ispatlamamış bir site değildir.Hiçbir üyemizin kimlik bilgileri 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır.Hatalı kimlik bilgileri ile hesabınız aktif edilse dahi çekim esnasında sorun yaşayacağınızdan kimlik doğrulaması yapılmaktadır.
03:55
tamam siz şimdi tanımlayın bonusu ozaman
çekim esnasında sorun yaşanırsa ben kimlik atıcam
madem beni düşünüyorsunuz çekim esnasında sorun olmasın diye
03:56
İşleminizi tamamlamak için sizi kısa bir süreliğine bekleteceğim.

arkadaşlar site çöp boşuna üye olmayın para falan vermezler istiyene video atarım dicem de tc m gözükücek ama ille de istiyen varsa ss olarak son veya ilk 3 hanesini kapatıp atarım şimdi bidaha baktım doğru yazmışım herşeyi :D

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Ben yeni üye oldum aldım gece 2.34te yüklemişler
Ama çekim için belge isterlerse söverim.