Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Milanobet - 10 TL Bayram Bonusu

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
yuklendi islem tamam
Yatırım yaptın mı daha önce?

Bos yapmayin ya kurallar acik ve net deneme bonusu alipta daha sonrasinda yatirim yapmayan faydalanamaz acik ve net yazmislar zaten bunlarda bi sizemi denk geliyo site koklu bi site ne sitenin adamiyim nede baska bisey herseye ziplamayin sizde zamani gelince alin bonuusu herkez ustune alinmasin alinanlarda kendini biliyo zaten iyi geceler arkadaslar
Bilader ortaya konuşmana gerek yok alıntıla öyle konuş görüyoruz biz de sıkıntı yok.

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
milanobetin aktif kullanıcısıyım hayatında birkaç kere yatırım yapmış olanlara yüklendi benimki halen daha yüklenmiyor güler misin ağlar mısın :D

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Ben bu bonusu gördüm beklemedim dedim eğer bayram bonusu alabiliyorsam denemeyi almayayım diye.Bir şeyler dedi orada alamazsınız yatırım yapmanız lazım dedi diye hatırlıyorum ben de o yüzden deneme bonusu aldım.Ondan sonra deneme bonusu almış ve yatırım yapmamış kişileri eklediler.Üçkağıtçılar :)

kekom04

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
673
26
28
Beyler daha önce bonus almış ve sonradan siteye para yatirim yapmamış kişiler 2. Kez bu bonustan faydalanamaz dedi bilmeyenlere duyurulur

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,117
475
83
baba akü yok kaputu acmıslar akuyu calmıslar hanı kaputu acmasalar :)

manyak1adam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
36
28
beyler bayram bayaram 10 numara bonus buldum paylaştım bi eline sağlık diyen olmadı bi bayramın kutlu olsun diyen olmadı bi eyw dien bile olmadı

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Bana işleminiz sıradadır 200 dakika içerisinde sonuçlanacaktır dediler yatırım yapmadınız demediler hiç ama bakiyem 0 demek ki vermeyecekler.

manyak1adam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
36
28
durduk yere vermiyecekler deilya ya deneme almışındır yada beklemedesindir deneme aldıysan boşa bekleme bekliosan bekle konuyu benim açmama ramen 5 dakika önce verdiler

ygtygt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
372
79
28
daha önceden deneme bonusu aldığım için vermedi yavşaklar

emre592

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
85
5
8
sikeym bunlarin anasini götunden birseylrr uyduruyo orospunm evlstlari denem bnsuu almissanz diyr yarak kafasi niye madem koyuyn denme bonusunu almiyalimmi amins kodumn evladi