Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Milanobet - 10 TL Bayram Bonusu

panalopa

Üye
Yeni Üye
29
6
8
Bonus talebi uzun süredir sonuçlanmayan arkadaşlar desteğe bağlanıp aksama elbette olabilir hesapla ilgili bir sorun varsa kontrolünü sağlarsanız meşgul etmeyeyim ben sizi dedim ilgilendiler. Benzer taktikle işleminizi belki daha hızlı sonuçlandırabilirsiniz.

tugayercins

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
140
21
28
Başarılı :D ise yaradi
Bonus talebi uzun süredir sonuçlanmayan arkadaşlar desteğe bağlanıp aksama elbette olabilir hesapla ilgili bir sorun varsa kontrolünü sağlarsanız meşgul etmeyeyim ben sizi dedim ilgilendiler. Benzer taktikle işleminizi belki daha hızlı sonuçlandırabilirsiniz.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Daha fazla bos yapmayin bence Mod bunlari bi banla ya yanlis yonlendiriyolar milleti.
bak orda ne yazıo yatırım yapmamış deneme bonusu almamış yani deneme bonusu almamışsan ve para yatırmamışsan alabiliosun dio ayriyeten deneme bonusu almışsan ve yatırım yapmışsan yine alıosun ayriyeten deneme bonusu almamışsan ve yatırım yapmışsan yine alıosun ama DENEME BONUSU ALMIŞSAN ve YATIRIMIM YOKSA bu arkadaşlara kol saati veriyoruz diolar ben alamadık kendimden biliyorum rolex marka kol saati verdiler puahhahha

Burak600

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
400
45
28
Screenshot_2018-08-23-01-17-56.pngBen bunların taaaaaaaaa ....................... anladınız dizzzz simide farklı konuşuyorlar asıl sahtekar site diye ben buna derim

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Ben saatler önce aldım deneme bonusu bekleyemedim o yüzden alamayacağım sanırsam bakiyem hala 0. :(

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
20 lira yatıralım 30 lira olsun en temizi de güvenilir site mi belli değil.

blackwolf34

Üye
Yeni Üye
28
1
3
Bos yapmayin ya kurallar acik ve net deneme bonusu alipta daha sonrasinda yatirim yapmayan faydalanamaz acik ve net yazmislar zaten bunlarda bi sizemi denk geliyo site koklu bi site ne sitenin adamiyim nede baska bisey herseye ziplamayin sizde zamani gelince alin bonuusu herkez ustune alinmasin alinanlarda kendini biliyo zaten iyi geceler arkadaslar