Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Milanobet - 10 TL Bayram Bonusu

Azer21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
140
9
18
Bende 200tl çekim verdim bayram bonusu ile sonucu yazarım arkadaşlar

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Beyler yatırım yapılır mı bu siteye 20 falan atsak 10 lira da bonusla beraber oynasak nasıl olur?

Azer21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
140
9
18
Arkadaşlar 200tl birbuçuk saatte hesabıma geldi bilginiz olsun

Adas23

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Arkadaslar yeminle ben bunlarin müdürüyle konustum al dedi 1010tl bonus üçlü kombine falan filan dedimki bayram bonusu oyle bisey yok dedi kim soyledi size dedimki destek ismi ne ruya haluk merve hepsi dedim 5dkya aricam dedi bidaha aramadi bence site amatör

Adas23

Yeni üye
Yeni Üye
2
0
1
Sonradan derler yatirim yapmaniz insallah demezlerde bende almadim alanalara sıkıntı cikarmaz insallah

Klan123

Her Zaman Zirvede Bırak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,525
955
113
210 tl çekim talepi verdim şimdi bekliyorum

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Bayramın 3 günü olmuş bayram bonusu veren site yok okadar yatırım yaptığımız siteler var kayıp yaşadığımız onlar bile vermiyor Bi bayram bonusu ama yeni kayıt olduğum bu site çevrimsiz bonus verdi bayram bonusu çeviremedim o ayrı bundan sonra böyle sitelere yatırım yapacam

bokinem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
497
53
28
Beyler vegabette normal kupon yaptim milanoda sansimi zorlamak istedim dualari alayim uzun bi yola cikmayi dusunuyorum daScreenshot_20180823-182358.png

chikas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
224
45
28
Sadece yeni üyelere imiş öyle diyorlar eski üyelerin bayramını kuru kuruya kutluyorlar 1.5 sene önce deneme bonusu kullanmısim diye bayram bonusu vermediler....

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Daha önce yatırımı olanlara veriyoruz dedi alamadım

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Şimdi yatırım yapsam alabiliyor muyum anlamadım?

manyak1adam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
178
36
28
Sadece yeni üyelere imiş öyle diyorlar eski üyelerin bayramını kuru kuruya kutluyorlar 1.5 sene önce deneme bonusu kullanmısim diye bayram bonusu vermediler....
sadece yeni üyelere deil deneme bonusunu alıp siteye adım atmayan yatırım yapmayanlara vermior. bok atma siteye. bonusu almışın yatırım yapmamışın işte