Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling murat8252 / Kasa 700 Hedef 2K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Abibsistemsel bir olay bilmiyorum ama devamlı açık kalmasının mümkünatı yok.
Nasıl mmkunatı yok bende papara uygulaması var 1 sene önce telefonu değiştirdim güncellemedim bile sadece paparaya uygulamadan girebiliyorum yeni telefonumla giriyorum çıkış yapsam birdaha giremem sms gelmez cunku 1 senedir hesaptan çıkmadım

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Peki şöyle
Nasıl mmkunatı yok bende papara uygulaması var 1 sene önce telefonu değiştirdim güncellemedim bile sadece paparaya uygulamadan girebiliyorum yeni telefonumla giriyorum çıkış yapsam birdaha giremem sms gelmez cunku 1 senedir hesaptan çıkmadım
düşün başka yerden girmiş olsan şimdi o uygulama ya tekrar sms gelmeden girebilecek mison

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Hala çıkış yapmama ihtimalleri yol ben girdikten sonra o kişi o anda kapanıyor papara hesabı yano sistemsel bir açık olabilir
Hayır zamanında cok kisi girdi hesabıma ama cıkıs yapılmadı benden uygulamada cıkıs yapma ihtimali yok Bi kere girdin mi bidaha sms istemez pin kodu ile açılır direk

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Olmuyor siteleri denedim sms istiyor pusulada eskiden istemeden çekmişti şimdi istiyor

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,883
50,721
113
Dostum kasanın hepsiyle satın al cok uzun sürdü şimdiye 2 adım da sporda bitirirdik bunu ama slot da ısrar ediyorsun @murat8252

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...