Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu No2bet 250 TL Deneme Bonusu

Cihat5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
689
78
28
Çevrim yaptım çekim ödemiyor canlı destek yok

Cihat5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
689
78
28
Neyse salın siteyi görsün burda Milet ne olduğunu sitenin

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
47
17
8
Su bonusu almak için üye olanin kendisine saygı olmayan bir kişiliktir
ya sen ne saçmalıyorsun ya kusura bakma ama sen ne konuştuğunu bilmiyorsun,kardeşim benim deneme bonuslarından en ufak bir kazanç beklentim bulunmuyor şimdi ben bu bonusu alıyorum ben kendisine saygısı olmayan bir kişilikmiyim lütfen abi kim isterse alır,istemeyen almaz kimseye bu uslupta laf söyleme hakkınız bulunmuyor

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,503
2,138
113
ya sen ne saçmalıyorsun ya kusura bakma ama sen ne konuştuğunu bilmiyorsun,kardeşim benim deneme bonuslarından en ufak bir kazanç beklentim bulunmuyor şimdi ben bu bonusu alıyorum ben kendisine saygısı olmayan bir kişilikmiyim lütfen abi kim isterse alır,istemeyen almaz kimseye bu uslupta laf söyleme hakkınız bulunmuyor
😂😂 İşte böyle saçma sapan cevrim isteyen deneme bonuslarina hücum edip aliyorsunuz onlarında bir yerleri kalka kalka bu şartları koyup kullanicilarla dalga geçiyorlar. 1 TL verip 1000 yap 100 çek deseler onuda alacaksınız çünkü alışmışsıniz. Birde edebiyat yapmaya çalışmış aklınca