Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet • TİSK Asgari Ücret !

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
FGKKLX5XMAAL6QF.jpgFF_Ib8KXEAQHIBt.jpg
Size kansızlığın resmini göstermek isterim adi ş*****ler'in önerdiklerine bak 2825'den 3100 tl öneriyorlar hayat geçen seneden bu yana en az 2.5 kat artmışken milletle dalga geçer gibi bir miktar öneriyorlar. Açlık sınırı bile 3.900tl iken zaten Nisanda en az yine 4.500tl olacak açlık sınırı işçilere resmen kırıntıları vermek istiyorlar ben hayatımda bu kadar adilik görmedim.

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
yaparsaaa malum parti yapar..hedef 2071 yola devam...hüloooo..

55demir

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,960
1,053
113
Tisk bu rakamın bir maaş önerisi olmadığı açıkladı. zaten çakma enflasyona göre bile 3400 ediyor , bunun altında bir teklif yapamazlar
şu anda ki zam furyasına bakarak 4000de yapsalar 3 ay sonra alım gücü yine bugünün altına gider . bu iş kolay kolay düzelmez

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Tisk bu rakamın bir maaş önerisi olmadığı açıkladı. zaten çakma enflasyona göre bile 3400 ediyor , bunun altında bir teklif yapamazlar
şu anda ki zam furyasına bakarak 4000de yapsalar 3 ay sonra alım gücü yine bugünün altına gider . bu iş kolay kolay düzelmez
Hayvancılık yok çiftçilk yok her şey bitmiş dışarıya bağlı hale gelmişiz maaşı dolarla mı alıyorsun diyen cahiller bitmedikçe bencede düzelmez.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
tisk 3100 diyor, hükümet 3600 yapacak sendikanın istediğinden fazla zam yaptık diyecek

resulcskn0

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
168
53
28
Pimpon topu kadar bile zam yapamıyor rezil herifler

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Kefenin cebi yok gözünüze dizinize dursun..

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
tisk 3100 diyor, hükümet 3600 yapacak sendikanın istediğinden fazla zam yaptık diyecek
3100 tl isteyen sendika şerefsiz ve adi köpektir benim için tek açıklaması bu çünkü Erdoğan bu güne kadar görülmemiş zam yapacağız diyordu geçen sene 500tl yapıldı adamlar bu sene her şey 2.5 kat artmışken 275tl zam veriyor. Bu şerefsizleri alıcaksın 12 ay asgari ücret verip geçindireceksin ki anca anlar kansızlar

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Düzen bozuk,hükümet bozuk,muhalefet ondan bozuk,fabrika sahipleri dahada bozuk,bu kurumların aa artık ipi kimin elindeyse onların kanı daha bozuk
Minumum 4500 tl olmalı
Bu arada 4500 tl olursa ki bu bir hayal
Geçen senedeki 2825 tl den dahada az alım gücüne sahip
Allah bu milletin yardımcısı olsun diyeceğim ama kendiler ettiler kendiler buldular..

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
kesinlikle halkın gözünü boyama bu hükümette hep var yalandan ben yaptım dicek olması gerekenin çok altında yinede ama işte bunlarla anca bu kadar olur

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
3100 tl isteyen sendika şerefsiz ve adi köpektir benim için tek açıklaması bu çünkü Erdoğan bu güne kadar görülmemiş zam yapacağız diyordu geçen sene 500tl yapıldı adamlar bu sene her şey 2.5 kat artmışken 275tl zam veriyor. Bu şerefsizleri alıcaksın 12 ay asgari ücret verip geçindireceksin ki anca anlar kansızlar
Erdoğana söyle görürsen minimum olması getiren tutar 6000 tl
Ancak o zaman geçen seneki 2825 tl ye eşit olur bu ülkeyi bu hale getiren erdoğan ve yönetimidir..

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
BEYLER SON OLARAK
Önemli olan asgari ücretin artması değil
Önemli olan fiyatların düşmesidir
Aksi halde bu işçinin ve vatandaşın kanını emmeye devam eden düzen aynı şekilde devam eder..

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,731
9,902
113
BEYLER SON OLARAK
Önemli olan asgari ücretin artması değil
Önemli olan fiyatların düşmesidir
Aksi halde bu işçinin ve vatandaşın kanını emmeye devam eden düzen aynı şekilde devam eder..
Biz halk olarak fiyatların düşmesini beklersen daha çok bekleriz
Şuan için önemli olan fiyatların düşmesi değil dahada artmamasi

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Biz halk olarak fiyatların düşmesini beklersen daha çok bekleriz
Şuan için önemli olan fiyatların düşmesi değil dahada artmamasi
Böyle düşünürsen kardeşim yakında 1 litre benzine 50 tl vereceksin çünkü ücretin artması hiçbirşeyi değiştirmez ithalatı azaltıp ihracatı arttığı zaman ülkeye daha fazla döviz girer bunun sonucunda döviz değer kaybeder bununla birlikte de ürünlerin fiyatı düşer aksi halde bunlar daha iyi günleriniz benden söylemesi..

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,731
9,902
113
Böyle düşünürsen kardeşim yakında 1 litre benzine 50 tl vereceksin çünkü ücretin artması hiçbirşeyi değiştirmez ithalatı azaltıp ihracatı arttığı zaman ülkeye daha fazla döviz girer bunun sonucunda döviz değer kaybeder bununla birlikte de ürünlerin fiyatı düşer aksi halde bunlar daha iyi günleriniz benden söylemesi..
Aslında aynı şeyi düşünüyorz :D

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,044
791
113
Bu arada bu asgari ücret tantanasi her yıl aynı şekilde devam ediyor, her yıl işveren ve hükümet işçinin kanını içip "bakın emip demiyorum içip diyorum!" Servetlerine servet katıyor. Olan da benim senin gibi garibana oluyor. Son sözüm bunlara lânet olsun..