Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SANSLI10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
26
28
Bro, Bakan Yanık gayet net bilgi verdi aslında, daha önce pandemi destek yardımdan faydalanmış ve syd tarafından kaydı olup 1000 tl alanlara aynı şartları devam ediyor ise talep alınmadan başvurusuz ve tahmini 2.2 milyon haneye 1.100 tl olarak vereceğiz dedi tekrardan. Ve bunu faz değil pandemi tam kapanma destegi olarak vericez dedi, bayrama da denk getirdiler bir şekilde. Kardeşim bu kadar kısa sürede tek tek herkesi tekrar kontrol edemezler çünkü bayrama kadar bitmiş olacak dedi.

Ekli dosyalar

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
HİÇBİRİNİZ ALAMIYORSUNUZ BENDE DAHİL

1100 TL sosyal yardımın kendisine çıkıp çıkmadığını merak eden bireyler e-Devlet üzerinden sorgulama yapıyorlar. 'Sosyal yardım kapsam dışı, merkezi yardım kapsam dışına çıktı' ibareleri ile karşılaşanlar ise sosyal yardım alma şartları taşımadığını taşımamaktadır.
Bune dost ozaman burdada kapsam dışı yazısı var ama para teslim alınmış 😀Screenshot_2021-05-03-23-56-53.png

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
HİÇBİRİNİZ ALAMIYORSUNUZ BENDE DAHİL

1100 TL sosyal yardımın kendisine çıkıp çıkmadığını merak eden bireyler e-Devlet üzerinden sorgulama yapıyorlar. 'Sosyal yardım kapsam dışı, merkezi yardım kapsam dışına çıktı' ibareleri ile karşılaşanlar ise sosyal yardım alma şartları taşımadığını taşımamaktadır.
neye dayanarak söylüyorsun kimden duydunmu hak olup olmadığını kardesim

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,653
1,372
113
144 sosyal yardım hattı kapsama dışına çıktı yazıyorsa para yatıcaktır dedi artık tartışmayın kapsam dışında yazıyor veya redse alamıyor kapsam dışına çıktı ödemeler yapılacak.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Yaaa kapsam dışına çıktı demek teslim edilmek üzere hazırlanma da gibi bisey demek daha önceki yardımlara baktım teslim edilen veya ödenen hepsinde bu ibare var lütfen ters algı yaratmayin

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
144 sosyal yardım hattı kapsama dışına çıktı yazıyorsa para yatıcaktır dedi artık tartışmayın kapsam dışında yazıyor veya redse alamıyor kapsam dışına çıktı ödemeler yapılacak.
ya bro ihtiyaç var boyle insanlar çıkıyor kafa karıştırıyor daha yorum aticam konu kapansın dediğin gibi

alicangultekin1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
225
284
63
ya peki hala başvuru süreci şuan bile devam edenler muhtemelen alamıyoruz dimi herkeste bir sonuca bağlanmış nerdeyse

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Arkadaslar benjm bugun bakma gunum degil ama bakıykrım 2020 den beri surec devam ediyor dıyor 2 inci defa basvuramıyorum bı kere aldım pandemı bu işi anlamadım ben

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Arkadaslar benjm bugun bakma gunum degil ama bakıykrım 2020 den beri surec devam ediyor dıyor 2 inci defa basvuramıyorum bı kere aldım pandemı bu işi anlamadım ben
Kardeşim o süreç devam ediyor sayfasi tamamen hikaye. Çoktan sonuçlanmıştır. Daha once 1 kere verildiyse eger sosyal yardim bilgileri sorgulama bolumune bak

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Benım hala surec devam ediyor dıyor 2 defa basvuran kısıler nasıl basvuru yaptı bılıypmusun kardesım
Kardeşim konunun ilk mesajını okusan bunu sormazdın. Kimse başvuru yapmadı. Rica ediyorum ilk konuyu oku butun cevaplar yazıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...