Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Evet kardesim bayrama kadar odenmis olacak

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
beyler sakin gerek yok boyle tartismaya

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,655
1,373
113
net bilgi kapsam dışına alınmıştır diyenlere bayrama kadar yatıcak telefonla aranıp öğrenildi kapsam dışına alınmıştır yazanlarınki onaylanıp bakiyelerinin hesaba yatma sürecine geçilmesi sürecine geçilmiş

• Beğen
Tepkiler: BJK

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
net bilgi kapsam dışına alınmıştır diyenlere bayrama kadar yatıcak telefonla aranıp öğrenildi kapsam dışına alınmıştır yazanlarınki onaylanıp bakiyelerinin hesaba yatma sürecine geçilmesi sürecine geçilmiş
bro beklemedeyiz su 1 2 güne alsaydık parayi işimizi gordeseydik

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,655
1,373
113
bro beklemedeyiz su 1 2 güne alsaydık parayi işimizi gordeseydik
inşallah bakalım bekletmezler gibime geliyor öle bayram sonu falan sonuçta bu para hazır ve gönderilmiş yogunluga göre yatırırlar gibime geliyor

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Çalışana vermiyorlar mı bu desteği

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,304
28,014
113
Aynen 2 defa alicam vay be 2 Eylül den beri orda para duruyor yuh bana:))
Evo inşllah kuruma iade olmamiştir para konusunu açmiştim ben 1 kere alana ikinci ptt ye yatmış biz bize türkiyeden diye 6 ayı geçmiş kurum ödemeleri iade oluyor benim bildigim

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
Merhaba arkadaşlar özel sektörde çalıştığım için Kçö alıyorum da ödeme tarihi 05 05 21 yazıyor ama gerçekleşme tarihi de 03/05/21 yazıyor.
Yani ödemem ayın 5 inde mi yatacak yoksa ödeme gerçekleştiği için yarın gün içinde mi hesabıma yatmış olur bu konuda bilgi sahibi olan yazabilir mi lütfen

Ekli dosyalar

ysfchn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
339
63
Dost ben ilk yardmda annem le oturuyordum anneme cikmisti simdi annem rahmetli oldu bende issizim hic bi gelirim yok basvurdum e devletten kapsam dışı diye yaziyor ne yapacagim hic bilmiyorum
allah gani gani rahmet eylesin. çıksın tabiki sana hakkındır umarım bir derdine ilaç olur

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,304
28,014
113

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Dost ben ilk yardmda annem le oturuyordum anneme cikmisti simdi annem rahmetli oldu bende issizim hic bi gelirim yok basvurdum e devletten kapsam dışı diye yaziyor ne yapacagim hic bilmiyorum
Kardeşim öncelikle başın sağolsun Allah rahmet eylesin. Kapsam Dışına Çıktı'nın haricinde feshedildi red yazmiyorsa onaylanmistir kardesim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...