Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
engin kardeşimiz adam gibi adammış yoluda batıda açık olsun dostumuzun

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
Kısaca bir soru var. Çoğu kişinin sosyal yardım bilgi sorgulamada kayıt çıkmıyor. Ve ön basvurularıda süreç devam ediyor diyor. Ve son olarak ptt kurum ödemeleri bölümünde de ödenecek kayıt bulanamadı diyor. Ve 1 kere dahi birşey almamış insanlar şuan bu saydığım 3 şey hakkında merak gidermeye çalışıyor. Bu sorunun cevabını verirseniz kimse tekrar tekrar sormaz. Bu saydığım 3 şeyde sorun yaşayanlara para gelicek mi gelecekse nerden gelecek. Konuya hakim biri varsa yanıtlarsa sevinirim

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
k
Kısaca bir soru var. Çoğu kişinin sosyal yardım bilgi sorgulamada kayıt çıkmıyor. Ve ön basvurularıda süreç devam ediyor diyor. Ve son olarak ptt kurum ödemeleri bölümünde de ödenecek kayıt bulanamadı diyor. Ve 1 kere dahi birşey almamış insanlar şuan bu saydığım 3 şey hakkında merak gidermeye çalışıyor. Bu sorunun cevabını verirseniz kimse tekrar tekrar sormaz. Bu saydığım 3 şeyde sorun yaşayanlara para gelicek mi gelecekse nerden gelecek. Konuya hakim biri varsa yanıtlarsa sevinirim
kardes engin kardeşli yoksa başkasını hatırlamıyorum bir tel bırakmıştı olmadi orayı arasınlar öğrensinler

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
anlamak istiyorsan 1 sayfaya git tek tek oku tekrar tekrardan sana kimse birşey anlatmak zorunda değil
Kardeş aralıksız noktasız virgülsüz birşey yazmışsın karışık yazmışsın. Anlaşılmadı diyoruz. Zoruna mı gitti yani

Bahattinalasoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
93
43
Benim sorumu kimse gormemis bende de kayit disina ciktimi ne yazior tamam ama kesintisiz tutar 0 gozukuo cogu kisi resim atmis 1100 yazio bende rakam yok..ptt kurum.odemerindede ayin 5 inden itibaren alabilirisniz yazior ama ordada kesintisiz tutar 0 ..boyle.olan varmi sistemsel birsey mi anladim 1100 yazmasi gerekmiormu..

zaz40821

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,112
299
83
İlkte banka hesabı vermiştim Pttye yatmıştı

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,653
1,372
113
Hepiniz 5inde yüklenmeyin tc noya göre 6 7 8 9 bölünmüş bakın ona

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Benim sorumu kimse gormemis bende de kayit disina ciktimi ne yazior tamam ama kesintisiz tutar 0 gozukuo cogu kisi resim atmis 1100 yazio bende rakam yok..ptt kurum.odemerindede ayin 5 inden itibaren alabilirisniz yazior ama ordada kesintisiz tutar 0 ..boyle.olan varmi sistemsel birsey mi anladim 1100 yazmasi gerekmiormu..
Kesintisiz tutarı cok dikkate alma önceden ku
Arkadaslar ptt kurum odemesınde bu cıktı nedir bu acaba
bugunden itibaren ptt ye gönderildi para demek gidip cekebilirsin 1100 tl

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,239
4,089
113
Rahat ol kimliginle git yarın al paranı bn bugun ayın 5i sanıyordum o yuzden a önce bugun dedim yarın git weya 2100 yılına kadar istedigin sene alabilirsin ben 2099 yılında alcam :)
dost rahatım sen öyle değince dedim gidim alim simdi😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...