Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Kardesım alakası yok sans işi bu kafalarına gore onune kım gelırse adamın ona verıyor benım durumum hala aynı bu bır yeşil kartım var en cok bana vermeleri lazım ama yok bır kere verdıler pandemı sadce okadar
Dostum yeşil kartlı isen syd vakfinda mutlaka dosyan vardir. Eğer yok ise de kimse muneccim degil kardesim, biraz kendi islerine kosturman lazim. Mesela simdi bile gidebilirsin ilcende ki syd ye. Dosya actirirsin ve durumunu anlatirsin. Benim saglik sorunum var ve aylardır düzenli odeme yatıyor ama ben gidip soylemesem lan bu engin nasil acaba hadi bi gidelim eve soralim demezler hergun 1000 kisi gidiyor zaten basvuruya. Online talep ile yuz yuze talep arasında daglar kadar fark var. Gecen sene ilk basvurusu red olupta direkt gidip talep eden ve 2 gun icinde onaylanan en az 10 kisi tanıyorum

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Kardesım dogru yere giriyorum ben sadce annemın aldıgı yardımlar gozukuyor ben bır kere pandemı aldım o bıle gozukmuyor
Benim aldigim eski 2 tane pandemi de gorunmuyor dostum. Sana cikmasi lazim. Yerinde olsam giderim syd vakfına ditekt muraacata

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
başvuru yaptırmıyorlar daha önce reddettiler hep şimdi başvuru hakkın yok diyor

Jokerxxx

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
83
18
8
Dönem dönem hata weriyor arada bir denemen lazım açılır muhtemelen sende de bu tablo çıkacaktır bu da demek oluyorki;
05/05/2021 - 12/31/2100 tarihleri arasında herhangi bir ptt şubelerinden paranı çekebilirsin demektir (1100 tl)
Çıkar mi diyon kral insallah iletildi yaziyo basvuru kisminda
Screenshot_20210504-142359.jpg

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
Şurada ıkı eglenıyoruz partı konusuna girmeyelım bence beyler dewletınızi sewersiniz sewmezsiniz saygı duyulması gerekıyor ama burası bence burası tartışma yerı degıl siyasete gerek yok
Devleti herkez sever konu hükümet bunu ayırt etmek lazım

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
E dewlete gir ptt kamu ödemeleri sorgula bölümü war onu tıkla kardeşim orada ödeme planı çıkar ordan tarihe bak git paranı ptt den al sanada cıkmış demektie egerki kapsam dılına cıktı diyorsa
Reis ilk başvurduğum da pttt hesabıma yatmıştı 2 inci de İban yazmıştım oraya yatmıştı şimdi böyle yazıyo dediğin yere girmeye çalıştım da hata veriyo yoğunluk mu var ne 2657B18D-3FA8-42BC-A96B-B574C643AC52.jpeg

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Dostum yeşil kartlı isen syd vakfinda mutlaka dosyan vardir. Eğer yok ise de kimse muneccim degil kardesim, biraz kendi islerine kosturman lazim. Mesela simdi bile gidebilirsin ilcende ki syd ye. Dosya actirirsin ve durumunu anlatirsin. Benim saglik sorunum var ve aylardır düzenli odeme yatıyor ama ben gidip soylemesem lan bu engin nasil acaba hadi bi gidelim eve soralim demezler hergun 1000 kisi gidiyor zaten basvuruya. Online talep ile yuz yuze talep arasında daglar kadar fark var. Gecen sene ilk basvurusu red olupta direkt gidip talep eden ve 2 gun icinde onaylanan en az 10 kisi tanıyorum
Valla kardesım kımse muneccım degıl dedın ya sana bırsey dıyım o yeşil kartı bıle ben basvuru bırsey yapmadım otamatık yapmıslar bana onu babam saglık sigortası yaptırcaktı bana bı baktık yeşil kartım varmıs benım bıle haberım yok otamatık yapmıslar demekkı benım yardıma ihtiyacım oldugunu biliyorlar

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Reis ilk başvurduğum da pttt hesabıma yatmıştı 2 inci de İban yazmıştım oraya yatmıştı şimdi böyle yazıyo dediğin yere girmeye çalıştım da hata veriyo yoğunluk mu var ne Ekli dosyayı görüntüle 145814
Hayırlı olsun yarın git al paranı öncekiler gibi artık ibana göndermiyorlar sadece ptt den alıyorsun cnku bayrama kadar yetişmesi gerektigi için iban olursa 2 milyon kişiye zor gönderilir 10 gun içerisinde o yuzden pttden alınacak istisnalar haric

Erendinyo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
216
85
28
Ben 2 gün önce başvurdum dostlar ne zaman sonuç açıklanır bilgilendirirseniz sevinirim

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Hayırlı olsun yarın git al paranı öncekiler gibi artık ibana göndermiyorlar sadece ptt den alıyorsun cnku bayrama kadar yetişmesi gerektigi için iban olursa 2 milyon kişiye zor gönderilir 10 gun içerisinde o yuzden pttden alınacak istisnalar haric
Valla sağolasın reis Ya bayram üstü ne iyi geldi Ya

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
@Krieger1905 şeytan diyor ki ben gittim az once ptt den çektim de ve ortaligi karistirip cekilip kenara izle :)
Valla kanser oldum. Yani okumak 30 saniyelik iş. Eleştirmiyorum insanları ama gerçekten armut piş ağzıma düş. Herkesin kafasina takilan birsey olabilir mutlaka ama kabak gibi yaziyor bunun 1-2-3 faz ile alakasi yok ve başvuru yapilmiyor. Suan basvuru yapanlar 3.faza basvurmus oluyor ve suan ki kapanma destek yardimi ile uğraşan nefes bile alamayan syd vakiflari anca bayram sonrasi degerlendirir onları.

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
@Krieger1905 şeytan diyor ki ben gittim az once ptt den çektim de ve ortaligi karistirip cekilip kenara izle :)
Valla kanser oldum. Yani okumak 30 saniyelik iş. Eleştirmiyorum insanları ama gerçekten armut piş ağzıma düş. Herkesin kafasina takilan birsey olabilir mutlaka ama kabak gibi yasziyor bunun 1-2-3 faz ile alakasi yok ve başvuru yapilmiyor. Suan basvuru yapanlar 3.faza basvurmus oluyor ve suan ki kapanma destek yardimi ile uğraşan nefes bile alamayan syd vakiflari anca bayram sonrasi degerlendirir onları.
Yardımcı olmak istiyorm ama aynı sorular olunca kızıyorm neyse canları saolsun akılda kalmsın millet alsın parasını inşallah boşwer yarın herkes paraların resmini atacak buraya :)

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Valla kardesım kımse muneccım degıl dedın ya sana bırsey dıyım o yeşil kartı bıle ben basvuru bırsey yapmadım otamatık yapmıslar bana onu babam saglık sigortası yaptırcaktı bana bı baktık yeşil kartım varmıs benım bıle haberım yok otamatık yapmıslar demekkı benım yardıma ihtiyacım oldugunu biliyorlar
Muhtar falan mutlaka bildirmistir kardesim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...