Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Shellac | 6 | Güven Olduktan Sonra Şansta Gelir 💸

Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
10

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
fulham macı 0-0 kokuyor gibi hıc hoslanmadım o mactan

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
Fulham maci acil gol lazim

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,877
463
83
fulham maçında biri atarsa diğeri karşılık verir ama erken olmsı lazım

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Gol iptal olmaliydi bence de ama mac 2-0 iken sanki 4 numarali bjkli oyuncu 2. Saridan atilmaliydi
Bizim Türkiye'de var ı bile kullanamıo mal hakemler. Geçen hafta lig maçlarını analiz ettiler komple her macda bariz hakem hataları. Yabancı hakem getirilmeli bunlarla lig bitmez daha lıgın bası m herkes sıkayet ı bıraz ısınsın lig cok kavga cıkar

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Baskette Bologna nin baremi 84. 10 sayi avantaj var

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Gol iptal olmaliydi bence de ama mac 2-0 iken sanki 4 numarali bjkli oyuncu 2. Saridan atilmaliydi
haklısın dostum.mesela konusunca konustu oluyorum bak yemın edıorum larının iptal edılen golu buz gıbı gol kfalarına gore cızgı cekıolar.son gol saka gıbı 2 kez faul var ve el var ayrıca golde 3 hata var ve gol verılıyo ..sonra konustu oluyorum neyse renk gelsın sakatlar duzelene kadar takılalım 3 hafta daha sıkıntı yok ...

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Bizim Türkiye'de var ı bile kullanamıo mal hakemler. Geçen hafta lig maçlarını analiz ettiler komple her macda bariz hakem hataları. Yabancı hakem getirilmeli bunlarla lig bitmez daha lıgın bası m herkes sıkayet ı bıraz ısınsın lig cok kavga cıkar
Valla var odasinda cekirdek citliyolar bence de. Tv de herkesin gordugunu goremiyorlar.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
işlerıne geldıgı gıbı kullanıolar video hakem varsa kım olursa nere yanlıs varsa duzelteceksın rakıp ayırmıcaksın kımızıysa kırmızı faulse faul arkadas ...
erman sıcıo agzına alı palanbıyık mıdır nedır onun :)