Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Shellac | 6 | Güven Olduktan Sonra Şansta Gelir 💸

Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
10

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
haklısın dostum.mesela konusunca konustu oluyorum bak yemın edıorum larının iptal edılen golu buz gıbı gol kfalarına gore cızgı cekıolar.son gol saka gıbı 2 kez faul var ve el var ayrıca golde 3 hata var ve gol verılıyo ..sonra konustu oluyorum neyse renk gelsın sakatlar duzelene kadar takılalım 3 hafta daha sıkıntı yok ...
Ben zaten uzun zamandir goruyorum. Egriye egri dogru ya dogru diyorsun. Dediklerin dogru

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
işlerıne geldıgı gıbı kullanıolar video hakem varsa kım olursa nere yanlıs varsa duzelteceksın rakıp ayırmıcaksın kımızıysa kırmızı faulse faul arkadas ...
erman sıcıo agzına alı palanbıyık mıdır nedır onun :)
Halil umut meler halis özkahya Ali palabıyık Fırat aydınus bu çöplerden kurtulması lazım mhknin

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Neyse Erman Toroglu 4 numaraya kart olmaz dedi. Yani benim dedigim iptal 😁

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Neyse Erman Toroglu 4 numaraya kart olmaz dedi. Yani benim dedigim iptal 😁
bazı guzel kardeslerım adana nın hakkı yendı dıo .bak tarfsız soluorum bı kac ikili mucadele dısında besıktası dogradı ınanılmaz barız hatalar var öyle boyle degıl bunları gormemek ıcın kör olmalısınız 2 gune unutulur gıder o ayrı ama bu sıstem degısmelı video hakem var video ya ama yıne yanlıs karar verılıyoo bu akıl alır gıbı degıl kım olursa olsun fb gs bjk dıger takımlar

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
bazı guzel kardeslerım adana nın hakkı yendı dıo .bak tarfsız soluorum bı kac ikili mucadele dısında besıktası dogradı ınanılmaz barız hatalar var öyle boyle degıl bunları gormemek ıcın kör olmalısınız 2 gune unutulur gıder o ayrı ama bu sıstem degısmelı video hakem var video ya ama yıne yanlıs karar verılıyoo bu akıl alır gıbı degıl kım olursa olsun fb gs bjk dıger takımlar
Maçı izlemedim az önce özeti izledim maçın hakkı 4-1

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Kanserlik Bi maç olmuş