Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Shellac | 6 | Güven Olduktan Sonra Şansta Gelir 💸

Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
10

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
bazı guzel kardeslerım adana nın hakkı yendı dıo .bak tarfsız soluorum bı kac ikili mucadele dısında besıktası dogradı ınanılmaz barız hatalar var öyle boyle degıl bunları gormemek ıcın kör olmalısınız 2 gune unutulur gıder o ayrı ama bu sıstem degısmelı video hakem var video ya ama yıne yanlıs karar verılıyoo bu akıl alır gıbı degıl kım olursa olsun fb gs bjk dıger takımlar
Cok haklisin. Bence de macin hakki 3-2 idi. Ama gecen 2-0 dan 3-2 mac alan bir takim bu hafta 3-0 dan bu duruma gelmemeli. Aynisinj gecen sene ve onceki senelerde Fener de yapmisti. 3-0 olunca mac bitti havasi...

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
Halil umut meler halis özkahya Ali palabıyık Fırat aydınus bu çöplerden kurtulması lazım mhknin
sen bıraz haksızlık ettın ...gercekten inanılmaz 2 buyuk korkunc duzeyde hata var kardesım.. bizi hakem yapsınlar mac bası zaten 20ila 40 bın alıyolar galıba 0 hata oynatmazsam lahozu gecmezsem namerdım su ahalimle :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Cok haklisin. Bence de macin hakki 3-2 idi. Ama gecen 2-0 dan 3-2 mac alan bir takim bu hafta 3-0 dan bu duruma gelmemeli. Aynisinj gecen sene ve onceki senelerde Fener de yapmisti. 3-0 olunca mac bitti havasi...
Beşiktaşın net Bi tane golu verilmemiş

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Bizim lig haftada iki üç maçı kaldıramıo @sukes1982 dortmund salı günü besıktasın yendı cumartesi aynı kadro 4 attı. Adamlarda disiplin fizik kondisyon hersey var. Bence yapılan idmanlarda teknık taktık hersey yanlıs hele bıde hakem hataları da olunca bizim lig çekilmio valla

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
o ayrı sorgulanır bız sadece hatalardan bahsettık ksınlıkle adana kım aq 3-0 dan 3-3

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
sen bıraz haksızlık ettın ...gercekten inanılmaz 2 buyuk korkunc duzeyde hata var kardesım.. bizi hakem yapsınlar mac bası zaten 20ila 40 bın alıyolar galıba 0 hata oynatmazsam lahozu gecmezsem namerdım su ahalimle :)
Bak ne dıyorum besıkyas su adana İle 50 kere oynasın 49 unu alır. Ama bugun besıkyas iyi değildi adana defansı faciaydı ikinci gol Beşiktaşın fauldu batsuayi defansı ittirp kaleciyle carpıstırdı. Besıkyas aleyhine de hatalar var tamam da hakemlerin amatörlüğğne baksana var a gidio vardan bıle sonuc alamıo mallar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Beşiktaş yorgunluğunu Antalya macında gösterdi. Antalya macında da defans hataları İle Macı aldı. Kaldıramıo kadro yetersiz Avrupa ve lig ıcın. Batsuayi gezzal Larin sakatlanma yedekte oyuncu yok

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
larınınkı dımı kanka ofsay falan dııl ya y ederım dııl ama kanıtlayamıorum ıste
Aynen cıplak gözle baktığın zaman ofsayt falan yok o çizgi nasıl çekilmiş öyle kafalarına göre çizgi çekiyo adamlar

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
amokachı dıye atı vardı 97-98-999 yıllarında bıde sergen dıye atı vardı
o donem j.gitar bold pilot şentay haberbatıur yavuzhan tostos turanlar vardı... en dış kulvrdan şentay gelior 2 boy kar fark yaoıor ve kosuyu 14 numaralı haberbatur kazanıor ..aaa bıde mirhat vardı bunlar ne atlardı be

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,972
22,557
113
istanbulda fulyada lıseye gıoruz hergun okulu kırıp besıktas fulya antreman tesıslerıne kacardık amokachıler ıankovlar oktaylar sergenlerı ızlemeye

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
iyiki kupona beni koymamisiniz :) 4 sari kart banko diyordum ama oran yuksek olsun diye 5 kart demistim 4 de kalmislar.