Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sigara Zammına Yakacak Sigara Yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
ezanı sustaramaz bayragı indiremezler suriyeliler ülkeye giremez biz milliyetciyiz hey yavrum heyyy biz sigara 50 tl olmasın diye degil vatan düşmesin diye oy verdik

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,312
28,016
113
Halay ekibi vardı seçim günü ne oldu onlar Bu millet cesur olduğu kadar birazda akıllı olsa keşke aw yazık resmen kölelik sisteminde yaşıyoruz nerde ne kadar siyasi varsa zerre hakkıma girdilerse haram olsun Allah yedirtmesin.

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,011
43,583
113
Yazık ya insanlara sarma alsalar 20-25 tl o da zaten tekelin yerini tutamaz , bitirdiler her yönden herkesi

dakyanus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
121
34
28
Bunun sebebi halkın kendisi, bizim millet düzülmeyi seviyor . Sene sonuna kadar en düşük paket fiyatı 60 TL olur. Neyse ekonomi coog gözel yeğenim😏

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,182
2,272
113
Yazık ya insanlara sarma alsalar 20-25 tl o da zaten tekelin yerini tutamaz , bitirdiler her yönden herkesi
boşver kardo 2 tebareke 1 sübhanekeye bakar yaa neuzübillah 👊🏼🤩

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43

roket56

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
589
166
43
ben bıraktım 13 senidir içiyordum 3 haftadır ağzıma sürmedim ilk hafta zordu şu an canım hiç cekmiyor kurtuldum herhalde

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,746
5,870
113
Halay ekibi vardı seçim günü ne oldu onlar Bu millet cesur olduğu kadar birazda akıllı olsa keşke aw yazık resmen kölelik sisteminde yaşıyoruz nerde ne kadar siyasi varsa zerre hakkıma girdilerse haram olsun Allah yedirtmesin.
Reise laf ettirmem Allah razı olsun herkese anladığı dilden konuşuyor daha beter süründürür inşallah benim hakkım ona oy verenlere haram olsun

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Aman aman sakın döneyim deme reis
Yok aga niye döneyim valla geleli bir sene oldu,bu ay kendi işimi kurdum aylık cirom 15.000 Euro mis gibi yaşıyorum herkes birbirine saygılı sigara yiyecek araba para derdi yok,100.000 tl aylık verseler vallahi dönmem,Türkiye’de asgari ücretli iş bulamamıştım 4 yıllık üniversite mezunuyum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...